БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 14 Квiтня 2018

Лотерея для скотиняк: Ляшку готують підозру у скоєнні злочину, – ЗМІ

НУ ВИ Й СКОТИНЯКИ! / 

У Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі та Національному антикорупційному бюро заявили про велику ймовірність того, що лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку буде повідомлено про підозру у зв'язку з виграшами в лотерею.

Про це повідомляє видання "Українські Новини" із посиланням на джерела в антикорупційних органах.

"Імовірність підозри Ляшку дуже велика по лотереї", – сказало одне з джерел.

За словами співрозмовника видання, антикорупційні органи активізували досудове розслідування у справі і найближчим часом відбуватимуться активні слідчі дії.

Джерело також повідомило, що розслідування ведеться кілька місяців по частині 4 статті 368 Кримінального кодексу "Одержання неправомірної вигоди".

Згідно з реєстром судових рішень, Ляшко задекларував виграші від лотереї на суми 283 тисячі гривень і 134 тисячі гривень 24 жовтня 2017 року, але, згідно з листом "Української національної лотереї", протягом жовтня 2017 року виграшів у таких сумах не зареєстровано.

Згідно з декларацією Олега Ляшка за 2017 рік, він отримав виграші не в "Українській національній лотереї", а – "Фаворит спорт".

 

Нагадаємо, 4 квітня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький та лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко обмінялися критикою на адресу один одного у сесійній залі парламенту. 

 

Так, замість запитання, яке повинен був поставити Ляшко Холодницькому, нардеп заявив про те, що голова САП консультував бізнесменів, давав телефонні вказівки суддям, підлеглим прокурорам, а також нібито порушував справи на "замовлення влади".


"Ви сьогодні на найвищій парламентській трибуні стоїте і фактично визнаєте, що вчинили злочин, що запрошуєте одного у свій кабінет, розповідаєте йому, як приховати докази, що говорити йому на слідстві. І людина, яка називає себе антикорупційним прокурором, отримує по 200 тисяч гривень зарплати, яку платять українці, з трибуни парламенту виправдовує порушення законодавства", – заявив Ляшко.

Чого вам не вистачає для повного щастя? Звання генерала ви в 30 років отримали, звання заслуженого юриста, незрозуміло за що, з рук президента Порошенка отримали, своїх друзів-бізнесменів консультуєте у своєму кабінеті. І чи не шкода вам рибок, які всю цю вашу дурість слухали?, – запитав нардеп у керівника САП.

"Мені для повного щастя не вистачає будинку в Козині і везіння в лотерею, Олеже Валерійовичу. На жаль, тільки квартира у Вишневому", – відповів на це Холодницький.

Зазначимо, що згідно з електронною декларацією Ляшка за 2017 рік, він отримав дохід у 20,6 мільйонів гривень, з якого 571 тисячу гривень склав виграш у національній лотереї "Фаворит спорт". Крім того, Ляшко став власником житлового будинку в Козині під Києвом вартістю 11,2 мільйона гривень.