БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 13 Квiтня 2018

У Сторожинці засуджено жителя Одеської області, який незаконно переправляв осіб через державний кордон України

КОРДОН ВЖЕ НА ЗАМКУ? / 


Сторожинецька місцева прокуратура підтримувала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя Одеської області у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Як повідомили БукІнфо у прес-службі прокуратури Чернівецької області, під час судового розгляду встановлено, що у грудні 2017 року обвинувачений, разом із двома спільниками намагались незаконно переправити вісьмох громадян В’єтнаму через державний кордон України до Республіки Румунія.

Однак, завдяки злагодженим діям правоохоронців, правопорушники були затримані в с. Ванчиківці Новоселицького району Чернівецької області.

Враховуючи те, що обвинувачений визнав свою вину та уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі із забороною займатись діяльністю у сфері туристичних та транспортних послуг, які надаються громадянам іноземних держав, строком на 2 роки. На пiдставi ст.ст. 75, 76 КК України його звільнено від вiдбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 2 poків не вчинить нового злочину.

Щодо інших спільників засудженого, то відносно них досудове розслідування триває.