БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОЛОГІЯ   >>> 13 Квiтня 2018

Єврорегіон «Верхній Прут», як вічна мантра: десятиліттями ніхто толком не відчуває, що це дає області, крім розпилу грантів

ЯКИЙ ТУТ ККД?! / 

З метою належного проведення міжнародного заходу головою облдержадміністрації Олександром Фищуком було утворено організаційний комітет з підготовки та проведення в Чернівецькій області засідання Ради та Комісій Єврорегіону «Верхній Прут».

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, під час сьогоднішнього засідання оргкомітету було обговорено основні напрями підготовки: логістику, безпеку, місце проведення тощо. "Ця подія є важливою для нашої області, оскільки саме Чернівецька область під керівництвом голови ОДА Олександра Фищука перебере на себе головування на наступний рік", - трубить у фанфари прес-служба Фищука (і це всі переваги? - БукІнфо).

 

27 квітня до столиці Буковини приїдуть делегації Ботошанського та Сучавського повіту Румунії, м. Бельць, Республіки Молдова, Єдинецького, Фалештського, Глоденського, Окницького, Ришканського та Бричанського районів Республіки Молдова, а також делегація Івано-Франківської області України.

 

Перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк закрутив клубок так, що на тверезу голову й не розберешся. По-науковому, щоб простий вуйко ще тиждень думав, що ж той молодий чиновник мав на увазі: «На нас покладається, по-перше, організаційна складова цього політичного дійства, друге - це прийняття грамотних рішень та створення нових інституцій, про що ми заявимо на самому засіданні Єврорегіону «Верхній Прут» і третє - це кадрові рішення, які будуть стосуватися посилення участі Чернівецької області у Єврорегіоні «Верхній Прут». Фактично мова йде про головування у «Верхньому Пруті». 

 

 

Від редакції.


Ось так. Головування... І вже молоде покоління чиновників (Михайло Павлюк) туди ж. І так десятиліттями, почергово головують у "Верхному Пруті" ще з часів Івана Гнатишина і вічного радника всіх губернаторів Буковини Зіновія Бройде - то Бєльци з Єдинцями, то Сучава з Ботошанами, то Чернівці... І їздять один до другого, аж курява здіймається... Але ніхто не пише і не каже, який же коефіцієнт корисної дії (ККД) і що від цього конкретно мала і має Чернівецька область, крім розпилених грантів, які щоразу зменшуються ЄС, оскільки там не бачать жодного суттєвого прогресу ?!


Багатьом у цьому важко розібратися вже десятиліттями... Бо пересічний буковинець, як кажуть, хоче своїми пальцями помацати, побачити власними очима, чи відчути що то для нього дає в "плюси"... І не може второпати й зрозуміти. А ми все трясемо мантру про чергове "головування"... Знайшли чим хвалитися?! Дайте результат хоча б в чомусь!