БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 13 Квiтня 2018

Пілігрім попросився у «відкрите плавання»: скоро на Буковині буде новий начальник Національної поліції – джерело БукІнфо (ОНОВЛЕНО)

СКОРО ГРОЗА… /


Як стало відомо порталові БукІнфо з достовірних столичних джерел, днями начальник Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Сергій Пілігрім написав рапорт на звільнення зі своєї посади.

 

Наразі не відомо, чи це було самостійне рішення пана Пілігріма, чи йому хтось підказав це зробити, але наше джерело стверджує, що «принципове рішення» наразі прийняте на найвищому рівні керівництвом МВС.

 

За даними джерела, рапорт Сергія Пілігріма вже на столі в Арсена Авакова і лише чекає свого підпису.

 

Причина ймовірної відставки поки не відома.


У прес-службі ГУ Національної поліції у Чернівецькій області наразі кажуть, що нічого не чули про відставку та поданий рапорт від свого керівника на звільнення. «Якби це відбулося ЗМІ області дізналися про це одразу. Сергій Пілігрім ще вчора був у Києві на нараді. Жодної іншої інформації у нас немає», - повідомили у прес-службі буковинської поліції.

Згодом у прес-службі обласного ГУ Нацполіції нам уточнили, що підписано наказ про відпустку С.Пілігріма аж до 22 травня 2018 року, що опосередковано підігріває чутки про його ймовірну відставку в найближчому майбутньому. Швидше за все, сам Пілігрім, дізнавшись про свою подальшу долю, вирішив (традиційно для таких випадків) спочатку відгуляти всю не використану відпустку...

БукІнфо (с)
Фото з архіву сайту