БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 26 Березня 2018

У Чернівцях підприємці ринку «Буковинський» пікетуватимуть міськраду, бо Чинуш хоче взяти в оренду цю землю на 15 років з правом будівництва

ЗЕМЛЯ І ЛЮДИ / 

У Чернівцях підприємці ринку "Буковинський" оголосили про проведення пікету під ратушею з вимогою до депутатів міськради не підтримувати рішення про надання депутатові Валерію Чинушу оренди землі на 15 років з правом будівництва на території ринку.


Відповідні оголошення підприємці "Буковинського" розвісили по місту.

"Місцеві олігархи знову планують на місці ринку "Буковинський" збудувати чергового монстра - торговельний комплекс, яких і так забагато в місті. Знищення ринку залишить сотні підприємців без засобів для існування, а для мешканців будинків, прилеглих до ринку, створить незручності під час будівництва та може призвести до загрози чергового довгобуду", - йдеться у тексті оголошення.

Також повідомляється, що пікет розпочнеться 29 березня під стінами міської ради о 9.30.

Раніше повідомлялося, що депутат міськради Володимир Бешлей зареєстрував проект рішення, яким пропонується продовжити на 15 років термін оренди землі на розі вулиць Небесної сотні й Комарова спільному підприємству "Ринок Буковинський" з правом будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Зокрема, у документі пропонується надати підприємству "Ринок Буковинський", керівником якого є депутат Чернівецької міської ради від фракції "Рідне місто" Валерій Чинуш, в оренду земельну ділянку площею 0,6166 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Нагадаємо, у квітні 2016 року депутати фракції "Рідне місто" намагалися ухвалити рішення міськради про надання підприємству "Ринок Буковинський" оренди землі на розі вулиць Комарова та Небесної сотні з можливістю будівництва.

Щоправда, під тиском групи підприємців ринку, які прийшли пікетувати міську раду, депутати ухвалили рішення лише про надання ринку Чинуша оренди землі терміном на три роки без права будівництва. 
 
*****
 
Водночас, міський голова Чернівців заявив, що докладе усіх зусиль, щоби земельну ділянку під ринком "Буковинський" не віддали "за копійки" у довготермінову оренду депутатові міськради Валерію Чинушу (на фото).

Про це Олексій Каспрук заявив сьогодні на брифінгу в міськраді, пише molbuk.ua

"У нас на сесію виноситься скандальний проект з продовження на тривалий термін Валерію Чинушу оренди землі під ринком "Буковинський". Ситуація дуже проста. Колись давно без конкурсних засад йому надали шматок землі. Він дозволив людям небезкоштовно звести на цій землі торгові місця. Земля міська, майно підприємців, але є у Валерія Миколайовича бажання викупити цю земельну ділянку і потім щось там збудувати або продати. Орієнтовна вартість цієї земельної ділянки приблизно мільйон доларів. Я буду робити все, щоби ця земельна ділянка за копійки не пішла", - сказав міський голова.