БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 16 Березня 2018

Має бути дуже холодно і багато снігу: мер міста особисто попередив про похолодання

ЕЩЕ НЕМНОГО, ЕЩЕ ЧУТЬ-ЧУТЬ! / 


На Чернівці насувається циклон. В найближчі три доби - гулятиме негода Міський голова Чернівців провів нараду в зв'язку з штормовим попередженням та суттєвим погіршенням погодних умов в найближчі дні. Найпроблемніше для дорожників, зауважують у Ратуші, перехід з дощу на сніг, яке очікують цими вихідними.

 

Окреме питання - спуск по вулиці Гагаріна. Олексій Каспрук застеріг комунальників, щоб не повторилась нещодавня ситуація, коли люди спізнились на потяг "Чернівці-Київ" через те, що був заблокований рух по вулиці Гагаріна. У Міськшепі запевняють що розроблять графік чергування і запасуться сіллю, щоб такого більше не було.

 

Окреме питання - налипання мокрого снігу на електромережах та ймовірні падіння дерев. Тому міська влада закликає мешканців області утриматись від поїздок до Чернівців. Городян просять владнати всі свої справи, запастись усім необхідним і також на вихідних не виїжджати з дому.

 

Також просять не паркувати автівки на узбіччях, щоб комунальна техніка могла прибирати дороги. Комунальники ж, зауважив мер, мають подбати не лише про центр міста, але й про віддалені райони. ЖРЕПи теж переводять на посилений режим роботи цими вихідними з таким розпорядком роботи, щоб і в понеділок було кому вийти "махати лопатами".

 

Олексій Каспрук попередив, що громадський транспорт максимально має курсувати. Перевізники попереджені, щоб не дай Боже не було демаршу, те ж стосується ЧТУ. Директор департаменту ЖКГ міськради Ярослав Кушнірик каже, що у ЖРЕПах працюватимуть до 340 людей, 14 одиниць техніки і понад 20 одиниць техніки Мііськшепу. Усі працюватимуть цілодобово.

 

Городян ж просять з будь-якими питаннями та зверненнями телефонувати: 15 80

 

Фото АСС