БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОСВІТА   >>> 16 Березня 2018

Голова фракції НФ Бурбак добився того, що Фищук таки профінансує у 2018 році ремонтні роботи у школах Сокирянського району

Є ЗРУШЕННЯ /


Голова фракції “Народного фронту” Максим Бурбак добився того, що Чернівецька ОДА профінансує у 2018 році ремонтні роботи у школах Сокирянського району. Першочергово гроші отримають ті села, керівництво яких готове до співфінансування з місцевого бюджету, повідомляє парламентська газета «Голос України».

  

Після звернень голови фракції "Народний фронт" Максима Бурбака Чернівецька обласна державна адміністрація віднайшла можливості профінансувати у 2018 році ремонтні роботи у школах Сокирянського району.

 

Як заявив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, "більшість об'єктів, зазначених у зверненні, подано Сокирянською РДА на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

"Пріоритетними для об'єктів соціальної інфраструктури є ремонтні роботи із застосуванням енергозберігаючих технологій та із впровадженням енергозберігаючих систем. Усі школи мого виборчого 204-го округу, які я зазначив у депутатському зверненні, потребують ремонту, передусім заміни вікон та дверей на енергозберігаючі, а також утеплення стін та дахів тощо. Один метр квадратний централізованого опалення в райцентрі Сокиряни вартує в межах 200 гривень. А після заміни котла в Ширівецькій школі Хотинського району ми зайшли в зиму з тарифом у шість гривень. Це при тому, що у школах стало значно тепліше", – розповів Максим Бурбак.

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, кошти на ремонт з обласного бюджету отримають навчально-виховні заклади: школа, гімназія та дитсадок.

  

Максим Бурбак наголосив, що перевага віддається тим населеним пунктам, влада яких хоча б подбала про виготовлення проектно-кошторисної документації. Першочергово гроші отримають села, керівництво яких готове до співфінансування з місцевого бюджету.
"Це додаткова відповідальність і контроль за використанням коштів та якістю", – наголосив він.

За повідомленням «Голосу України».