БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Березня 2018

Нардеп Бурбак тонко потролив Любов Годнюк і чекає "свята демократії" в обласній раді

ХОТИНЧАНИ КУПУЮТЬ ПОПКОРН / 


Раджу всім колегам нардепам-мажоритарникам частіше проводити публічні звіти та зустрічі з виборцями, тому що це можливість почути різні думки, проблеми, які турбують наших громадян. І також додаткова можливість обговорити багаторічні проблеми та отримати потужний резонанс в громаді. Саме проведений мною звіт у Хотині і надихнув Чернівецьку обласну раду зважити на ініціативу Хотинської райради щодо передачі до складу Хотинської ЦРЛ будівлі колишної станції переливання крові.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат Максим Бурбак.

 

А ще вчергове включити це питання до порядку денного постійної комісії, яку очолює депутат від Хотина Любов Годнюк. Дякую Голові облради Івану Мунтяну, що попри попередній негативний висновок цієї комісії за підписом вищезгаданої пані депутата, все ж таки було почуто громаду і це питання повторно розглядатиметься. І його висновок треба винести на розгляд сесії.

 

Як і наступне питання щодо можливого закриття Хотинського спеціального ЗОШ-інтернату N2, який ні в якому разі чіпати не можна поки не вирішено питання працевлаштування педагогічного колектива та майбутнього навчання дітей. На сесії не кулуарно, а публічно і відкрито обговорити питання, почути громаду і колективи та винести справедливе рішення.

 

Максим Бурбак також розраховує, що його запросять на цю сесію обласної ради. "Бажано запросити і нардепа-мажоритарника, і в не пленарний день роботи парламенту. Ось це і буде свято демократії в облраді. Тоді громада почує всі аргументи за і проти, тоді не буде звернень у ЗМІ та Фейсбуці до громадськості щодо нардепів-негідників, які паплюжать ім'я та репутацію зароблені роками роботи на режим біглого президента. Всіх публічно, відкрито і прозоро побачимо і почуємо. Адже гасло " Пачую кожного" так вам подобалось !!! Чи не так, Любов Олексіївно?!!!", - написав він у Фейсбук.