БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 13 Лютого 2018

Бурбак вимагає звільнення Бескупського за саботаж реформ. Фищук того прикриває. То може справа у Фищуку?

А ВІЗ І НИНІ ТАМ... / 


Народний депутат України по в/о №204 Максим Бурбак і далі наполягає на звільненні нинішнього голови Сокирянської РДА Петра Бескупського, звинувачуючи його у саботажі децентралізації та впровадженні реформ у районі. Про це нардеп вкотре написав на своїй сторінці у Фесбук. Цього разу Маким Бурбак також додав, що Петрові Бескупському "легше мітинги бюджетників проводити з критикою реформування району, ніж сумлінно виконувати покладені обов'язки".

 

Реакції голови ОДА Фищука на вимогу звільнення свого колишнього товариша по податковій немає - своїх він не здає. Проте давно "здав" Народний фронт" і Бурбака з Яценюком, які зовсім не просто свого часу добилися  призначення Олександра Фищука на посаду керівника Чернівецької області. 

 

Останні корупційні скандали, де в тій чи іншій іпостасі вигулькує Олександр Георгійович, його роль у передостанньому місці соціально-економічного розвитку краю теж не додають балів "Народному фронту". Якраз навпаки. Але поки все залишається у Status quo... Тим часом, буковинський паротяг, на чолі з машиністом Фищуком, впевнено керує у прірву.

 

"Продовжуємо роботу на 204-у окрузі, зокрема в Сокирянах, які ніяк не можуть звільнитись від надмірної "опіки" місцевих козачат. Завдячуючи оперативній реакції на моє звернення, випускник 11 класу Сокирянської гімназії Процюк Андрій зможе здавати ЗНО. Прикро, що жоден місцевий чиновник, без яких Сокирянщина не уявляє свого існування (цитую адептів Василя Козака), за 11 років не спромігся допомогти Андрію отримати громадянство України. Дочекалися поки припече!!! Тепер служба у справах дітей Чернівецької ОДА з'ясовує обставини цієї справи. Не гайте часу.

 

Це повна відповідальність керівництва району в особі Петра Бескупського, якого давно вже треба було звільнити. Але ж легше мітинги бюджетників проводити з критикою реформування району, ніж сумлінно виконувати покладені обов'язки. Далі буде ...", - написав у ФБ Максим Бурбак.

 

 

Фото МБ