БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОНОМІКА   >>> 12 Лютого 2018

Україна буде поставляти бджіл у Канаду

ХОЧ БДЖІЛКИ ВИРУЧАТЬ /


Представники асоціацій бджолярів України і Канади обговорили експорт українських бджіл у Канаду, повідомляє прес-служба Держспоживслужби, яку цитує "Дзеркало тижня".


Українську сторону представляла ГО "Всеукраїнське Братство бджолярів України" на чолі з головою правління Тетяною Васильківською, Канаду представляв президент однієї з найбільших асоціацій штату Ніагара Джордж Скотт.

Скотт, зокрема, зазначив, що в рамках перебування в Україні він ознайомився з епізоотичною ситуацією в нашій державі, умовами вирощування та розведення бджіл, а також з системою державного контролю.

За його словами, після повернення до Канади, він буде рекомендувати компетентному органу своєї держави прискорити розробку канадською стороною питання надання дозволу для України на поставку живих бджіл в Канаду.

"Я в захваті. Джордж Скотт і Тетяна Васильківська повідомили про спільні зусилля допомогти популяції бджіл в Канаді своїми знаннями і карпатськими бджолами", - написав у Twitter посол Канади в Україні Роман Ващук.