БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Лютого 2018

Нардеп Рибак у Вижниці вшанував Героїв, які полягли за свободу нашої держави

ГЕРОЯМ СЛАВА! /


Цими днями на Вижниччині проходить всеукраїнська акція «Велика Українська Хода», метою якої є вшанування пам’яті Героїв Майдану та Героїв російсько-української війни.


Сьогодні в центрі Вижниці були розгорнуті бойові прапори, а також прапори міст України, в яких вже акція відбулася. Перший прапор був підписаний 14 вересня 2014 року на Майдані Незалежності у Києві і звідти вирушив Україною. Від сходу до заходу, в усіх містах нашої країни побували вже більше 2 км об’єднаних прапорів.
 

Перебуваючи у місті, мав нагоду особисто подякувати волонтерам за організацію такого масштабного заходу та підтримку наших захисників на сході України, - написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Іван Рибак.

 

 

Разом з учасниками акції вшанували пам‘ять Героїв, які полягли за свободу нашої держави. Кожний бажаючий мав нагоду підписати прапор Вижниці та передати нашим військовим листи з словами підтримки. Завтра всі прапори повезуть до Путили, де й завершиться дана акція.
 

Приємно бачити, що такі заходи об’єднують всіх українців в прагненні миру. Тільки разом ми зможемо перемогти ворога, - зазначив народний депутат Рибак.