БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРАВО   >>> 12 Лютого 2018

Власники євроблях не йдуть на жодні компроміси з Радою і ставлять у нерівні умови власників авто з українською реєстрацією

ОНИ УХУ ЕЛИ? /


З'явилися свіжі новини про нерозмитнені авто в Україні. Повідомляється, що власники машин на іноземній реєстрації (євроблях) не хочуть йти на компроміс з владою, незважаючи на те, що їм було запропоновано легалізація. Про це передає видання AutoConsalting з посиланням на члена комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, нардеп від фракції "Народний фронт" Вадима Сидорчука.


За його словами, щоб вирішити проблему нерозмитнених авто, потрібно досягти угоди, який би влаштовував усі сторони. Однак власники "європейських блях" такий варіант не приймають.

"Умови, які вони висувають, не можуть бути задоволені повністю, адже власники інших авто будуть поставлені в нерівні умови з ними. По суті, всіх інших автовласників змусять платити за інших. А ті, хто справно платить податки і всі збори, не повинні платити за інших ", - зазначив парламентарій.

Сидорчук підкреслив, що під час одного з останніх засідань податкового комітету Ради було запропоновано зробити разову амністію для власників нерозмитнених авто - знизити збори на 20-30%. Однак власники "евроблях" вимагають скасувати будь-яку плату за реєстрацію авто і знизити ввізні мита. Таким чином, на законодавчому рівні ситуація зайшла в глухий кут.