БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 12 Лютого 2018

14 лютого Чернівці долучаться до Всеукраїнської акції «Я ♥ своє місто ЗА…»

УВАГА, ЧЕРНІВЧАНИ! / 

За що українці люблять свої міста та які зміни потрібні, аби вподобати їх ще більше? Команда Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» вирішила довідатись про це у чернівчан! Акція відбудеться у День Закоханих: 14 лютого на вул. Ольги Кобилянської з 14:00 до 15:00 год. Організатори поставили перед собою мету дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто та які ініціативи змінять його на краще. А також знайомство із новим інструментом вирішення проблем та комунікації з владою – публічними консультаціями.

 

Акція проводитиметься паралельно в 26 містах по всіх куточках України.

  

На вулиці стоятиме локація, де люди залишатимуть свої думки про Чернівці у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там прохання/побажання щодо вирішення певних проблем у місті.

Організатори запрошують до участі мешканців, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих! Акція відбуватиметься в рамках проекту «Задай курс владі».  

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).