БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 12 Лютого 2018

Бурбак побачив значні позитивні зрушення за три роки від створення Клішківецької ОТГ

ПОДАЮТЬ ПРИКЛАД / 


Дуже плідно попрацював вчора у Клішківцях Хотинського району. Спершу урочисто відкрили відремонтовану адміністративну будівлю сільського стадіону. Наголосив, що три роки тому Клішківці наважились на створення об'єднаної територіальної громади. І ця відремонтована будівля символ успішності Клішковецької ОТГ. Сама громада тепер вирішує куди спрямовувати фінансування, які першочергові завдання треба вирішувати.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

Громада сама творить своє майбутнє без будь-яких вказівок чи то з району, чи то з області. Нагородили спортсменів за успіхи в 2017 році. Поспілкувався з мешканцями громади стосовно додаткового фінансування будівництва спортивного залу Клішковецької гімназії, набуття статусу опорної школи імені Леоніда Каденюка.

 

Не міг оминути амбулаторію сімейної медицини, де обговорили імплементацію медичної реформи на селі. Вислухав багато нарікань щодо вартості та переліку ліків, які надає держава. Завершили роботу візитом до відділення денного догляду дітей з інвалідністю Хотинського територіального центру соціального обслуговування.

 

Громада вклала майже 1 мільйон гривень в ремонт, також буду звертатись до голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з пропозицією виділення коштів на закупівлю меблів. А ше треба вирішити питання придбання мікроавтобуса, тому що відділення буде обслуговувати діточок з інвалідністю з усього Хотинського району, - додав народний депутат М.Бурбак.