БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОНОМІКА   >>> 10 Лютого 2018

"Чернівцігаз Збут" збільшив кількість звернень до суду на боржників на 55%

МІСЦЕВИЙ "ГАЗАВАТ" /

У 2017 році ТОВ "Чернівцігаз Збут" через зростання заборгованості клієнтів за спожитий газ вимушено було на 55% збільшити кількість звернень до суду щодо боржників. Компанія також припинила газопостачання 579 боржників, які ігнорували численні пропозиції погашення боргу, що на 30% більше, ніж в попередньому році. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає
БізнесЦензор.

Як повідомляється, в 2017 році зростання заборгованості серед споживачів природного газу в Чернівецькій області змусило "Чернівцігаз Збут" направити боржникам 4428 повідомлень на відключення. Загальна сума боргу одержувачів таких повідомлень досягла 40 млн грн.

Разом з попередженнями компанія щомісяця надавала в ПАТ "Чернівцігаз", як оператору ГРС, доручення на відключення боржників від газопостачання. Так, за 12 місяців 579 домоволодінь буковинців були повністю відключені від газопостачання. Найбільша кількість відключень проведено в Чернівцях - 153, Сокирянському районі - 113, Новоселицькому - 78, Кельменецькому - 56 і 52 у Вижницькому районі Чернівецької області.

"Нашою компанією постійно ведуться переговори з споживачами, у яких виникла заборгованість за використане "блакитне паливо". Зі свого боку ми пропонуємо реструктуризацію заборгованості, тобто оплату боргу частинами. Також направляємо досудові пропозиції, і тільки в разі відсутності діалогу з отримувачем послуги - ініціюємо відключення. Після чого змушені звертатися до суду і виконавчі органи за стягненням заборгованості з таких споживачів ", - відзначає директор ТОВ" Чернівцігаз Збут "Володимир Ляшенко.

Тільки за попередній рік газопостачальної компанією передано до суду 227 справ боржників. В результаті чого заборгованість за надані послуги вдалося стягнути по 108 позовами, ще по 150 очікуються рішення суду.