БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 10 Лютого 2018

Працівники інспекції з благоустрою штрафуватимуть підприємців і керівників установ за неналежне прибирання снігу

ПОРєДОК Є ПОРєДОК! /


Інспекцією з благоустрою підготований наказ про організацію чергування працівників інспекції у вихідний день 10 лютого з метою забезпечення належного санітарного стану міста та своєчасного прибирання снігу підприємствами, установами та організаціями не залежно від форм власності.

 

Як повідомляє прес-центр Ратуші, працівниками Інспекції з благоустрою з 09:00 год. до 17:00 год. будуть здійснюватись обстеження міських територій та вживатись заходи адміністративного впливу до керівників підприємств та відповідальних посадових осіб, які нехтують Правилами благоустрою м. Чернівців в частині забезпечення своєчасного та якісного прибирання прилеглих територій від снігу та снігового накату.

 

За даний вид правопорушення передбачена відповідальність згідно ст. 152 КУпАП. Адміністративні санкції складають: на фізичних осіб – від 20-ти до 80-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.), на керівників підприємств та відповідальних посадових осіб – від 50-ти до 100-а неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.)