БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 9 Лютого 2018

Синоптики кажуть, що за добу на Буковині випала рекордна кількість снігу. Фищук закликав залучати до розчистки доріг приватний транспорт

ЖИТІЄ МОЄ... / 

 

У Чернівецькій області упродовж останньої доби випала понад місячна норма снігу. Про це МБ повідомила начальник Чернівецького обласного гідрометцентру Тетяна Негадайлова.

"Такого снігопаду цієї зими у нас ще не було. За добу випала більш ніж місячна норма снігу. Скажімо, у січні вона становить 32 см. Найбільше снігу випало у Чернівцях – 35 см. По області – трохи менше. Наприклад, у Селятині – 24 см, у Новодністровську – 19. Але сніг ще падатиме до кінця цього дня, отож сніговий покрив може збільшитися ще на 5-7 см. Завтра опади вже припиняться", - сказала Негадайлова.

Синоптик додала, що цей сніг сприятливий для майбутнього урожаю. "Грунт не промерз, тому вся волога піде в землю", - сказала вона. 
 
Водночас, як повідомляє прес-служба ОДА, Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, за результатами засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій, доручив залучати приватний транспорт для розчисти доріг від снігу.

Після позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голова ОДА Олександр Фищук звернувся до мешканців області щодо ситуації на дорогах.

За його словами, на автомобільних дорогах області сьогодні працює 62 одиниці снігоочисної техніки та 179 робітників.

За результатами засідання комісії О.Фищук доручив головам РДА до кінця дня 9 лютого забезпечити остаточне розчищення автомобільного сполучення між всіма населеними пунктами. "Якщо потрібно, до робіт із розчищення автодоріг додатково залучити транспорт приватних господарств на договірних умовах", - зазначив посадовець.
 
Фото БукІнфо (с)