БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 9 Лютого 2018

Уперше в Україні: Діти-переселенці записали та подарують аудіокниги для дітей із порушенням зору

ВАРТЕ НА УВАГУ / 

9 лютого 2018 року о 12.00 в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей (м. Чернівці, вул. Шевченка, 29) відбудеться прес-конференція Всеукраїнського соціального проекту «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей».

 

Метою цього проекту є видання якісних дитячих українських аудіокниг, начитаних дітьми зі статусом ВПО для дітей із особливими потребами (з порушенням зору, з діагнозами дислексії, з труднощами в навчанні, зокрема з неспроможністю сприймати інформацію зорово). Ці аудіокниги є сучасними, актуальними та зрозумілими для дитячої аудиторії.

  

Під час прес-конференції організатори розкажуть, як створювався проект, і подарують аудіокниги дітям із порушенням зору.
 

Організатори проекту: ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» спільно з Національною спілкою журналістів України, Укрінформом, ГО «кОнОгОнКа» та ініціативною групою «Полтава – Самодопомога» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і ГО «КримSOS».

 

У прес-конференції візьмуть участь: генеральний директор ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ», керівник проекту Діна Ібрагімова, голова громадської організації «кОнОгОнКа», координатор проекту в Чернівецькій області Олег Козловський, голова Чернівецької обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Бобер, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, директор Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» Тетяна Закрутна, представники Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради, Українського товариства сліпих (УТОС), громадських організацій, учні та вчителі Карапчівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Чернівецької області. Безпосередніми учасниками цієї події стануть діти та їх батьки.

 

На сьогодні дітьми-переселенцями зі Сходу України створено 20 аудіотворів, записаних на флеш-накопичувачі. Загальний тираж складає 300 примірників, що розповсюджуватимуться безкоштовно серед визначеної цільової аудиторії. Через те, що проект є авторським, його також буде поширено в мережі Інтернет і на радіостанціях, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.

  

Контактна особа: 050-426-53-57, [email protected] (Олег Козловський, координатор проекту в Чернівецькій області, голова громадської організації «кОнОгОнКа»).