ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Олександра Кота

вільний аналітик
24-10-2017 22:25

Зрадоперемога по-Бережинськи.

Ну що, захисники селянської правди разом із борцями проти рейдерства та міжнародної буржуазії? Що будемо робити? Проведена експертиза  показала чорну та страшну для вас істину. Власник Требиненко ТАКИ продав свою власність, ТОВ «Нива-2010», іншому за якусь там немаленьку суму. Таки продав! Потім, коли йому запропонували значно більше (кажуть, майже вдвічі) вирішив, як кажуть на Галичині, «зіграти вар’ята» і заявив, що у нього силою забирають господарство, землю і посполитих. Було оголошена «загальна мобілізація» на яку, як бджоли на мед, злетілися знамениті у народному епосі комбати, комбриги, командири дивізій, армій та інших колчаковських фронтів чапаєви з петьками-анками та семенами-танкістами… І кинулися вони з усією своєю боєвою міццю на захист «бідного» господаря, у якого нібито забирають усе нажите непосильним трудом та потом на родючих полях Кіровоградщини. Розгорнули фронти в інтернеті, застрочили штатні кулемети з відомим нам усім природнім добривом, словом, пішла писати братія…

Зібрали навіть віче. На якому представники партій з довгим та не особливо пахучим досвідом боротьби за права знедоленого селянина Лозінського урочисто присяглися кістками лягти, але не допустити захоплення матінки -землі якимись зайдами з незрозумілими претензіями. Здавалось, ще трошки – і замайорить знаменита коса в компанії з не менш знаменитого мера-спеца з невивезення сміття… Опопблок теж, звичайно, не підкачав – приєднався до друзів-борців за чистоту селянських паїв…

А тим часом поліція ледве заспокоювала «героїв», які дихаючи вчорашнім амбре, на камеру епічно рвали на собі сорочку із криками «Зрада!» І все рвалися проявити героїзм у боротьбі проти «злочинного режиму» та «псів Авакова», що стали на захист закону та здорового глузду. Коли Михайло Апостол (радник міністра з сільськогосподарських питань) спробував було заспокоїти спільноту та розкласти все по полицях, всі ці герої-народовольці аж заслинились, звинувачуючи його в недоброчесності, службовій зацікавленості та інших гріхах аж до аварії на Чорнобильскій АЕС. Було, голуби мої? Було?? Кричали? Вимагали кари небесної на голови клятих рейдерів та правоохоронців, які не дали вам розвернути вашу вакханалію на всю Україну ?

А тепер вам, сердешним результати експертизи. Їжте. НЕ БУЛО рейдерства у Бережинці. Доведено експертизою. Київський національний інститут судових експертиз сказав. І написав. І печатку приклав. І вам під ніс підклав. А там була недобросовісна (напевне, таки злочинна) махінація колишнього власника та його компанії з вищеперерахованих мною «хлопчиків за викликом». Яких стримали від незаконних дій хлопці із поліції. Ну… що скажем тепер, борці за ідею? Що скаже борець за люстрацію та знавець колекційних вин та автомобілів Януковича пан Добродомов зі своїми партійними рядами, які теж приклалися до цієї боротьби з такою ганебною кінцівкою?

Що скаже Опоблок, у грудях якого тоді раптом розгорілася свята зірка справедливості, так ніби найкращі його представники усе життя мріяли про шевченківську Україну із садком вишневим, а не полюшком-полем десь під Ярославлем...?

А так звані «селяни», яких нібито побила поліція – то звичайнісінькі тітушки-заробітчани, яких можна часто бачити там, де пахне смаженими доларами та печеними євриками. Щось мені підказує досвід, де вони зараз… Але не про те мова. Мова про те, що було би добре, якби до кримінальної справи з шахрайства, яка просто повинна бути відкрита за фактом незаконних дій фермера, були залучені як співучасники також усі ці «герої полів». От би весело було, га? Але, напевне так не буде. Бо не до того нашій молодій демократії. Є інші, страшніші вороги. На кордонах. А на цих «крикунів» невдовзі люди перестануть зовсім вважати. Бо зрозуміють, нарешті, що все, що вони продукують в потугах важких пологів це лише води. Які просто відійдуть. І нічого не народиться. Залишиться тільки мокра плямка. І те – ненадовго.

Переглядів (1286) / Коментарі (3)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...