ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог
05-05-2017 16:40

Путівник по падьших женьшінах окраїни славної Шипинецкої землі. (18+)

Ця вповідка устаріла років так на десіть-двінаціть, но але то таке – може хтос згадає і поностальгірує… раза зо два.
Ітак. В ті далекі і дикі часи, коли всяких контактів і фийсбуків не було, Пиріжкова лиш начила жарити сосіски в кісті, а по Хмельницького їздили москвічі красіві пошті як Тоня Бабюк, окраїна славної Шипинецкої землі вже тоді славиласи епідерсією базарників і всіляких ділків, йким після четвертої години пополудни дуже гостро стояло питання проведення нескучьного досугу. 
Для цього звичайно існувала ціла мережа падьших женьшін. Падьші були різними по статусу, ціні і навід чють-чють відрізнялиси по розміру срачини. В місті існувала чітка ієрархія епідерсності, відповідно і кожна категорія падьших мала своїх клієнтів. Про декілька точок і піде мова далі.

Одна з небагатьох точок, йка вродє зберегласи і до нині була біля південних воріт Черновіц – в районі заводу кварц стояв собі мотель, а біля него стояли собі падьші фєтіци з так називаєм мєй-ефектом. Даний ефект заключавси в спеціфічній говірці і оплатов в долярах, но луччє в леях. Нічим особєнним вони не вирізнялиси, но свого клієнта на хачінчі мали і мають всігда.

Район жд вокзалу був прям клондайком і напевно самим відомим місцем. Тут тобі і упетровича і транвайчик і танк. Кождий міг собі замовити турне з таксістом і ....

(далі тут)www.facebook.com/adamskovorodka/posts/469634723373956

Переглядів (701) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...
торгове обладнання під замовлення