ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Анатолія Томківа
03-12-2016 10:02

Персонажі «Кінашки» ідуть в люди…

Ще одна творча імпреза на  цей раз в чудовому сучасному навчальному закладі «Грозинецький навчально-виховний комплекс», що в Грозинцях на Хотинщині, засвідчила вихід  персонажів «Кінашки» і «Хто пацив…»  з книжок у люди…

Ініціювала зустріч уродженка села, директор центральної обласної бібліотеки ім. Михайла Івасюка Наталія Філяк. 

Вразила, насамперед, сама школа — велика,світла, з просторою біліотекою, якій, напевно, важко знайти аналоги в освітній системі Буковини.

Господарює тут Валентина Мойсова, дружина покійного директора Анатолія Ісайовича Мойсова, який приурочив своє життя зведенню цієї споруди. Сільська громада дякує педагогу, патріоту села, за пам’ятку на віки, турботу про майбутні покоління.

          Бібліотека живе активним життям, залучає до книги молодь, своїми заходами нагадує, що людське начало — не в гаджетах,мобільних додатках, цифровій мережі, а в живому слові, у здатності мислити образно, сприймати світ в художніх деталях і тим  збагачувати  життя непересічними цінностями. Директор  навчального закладу Аліна Хащева вважає таку роботу одним з головних завдань педагогічного колективу.  

             Захід збігся з методичним семінаром вчителів-словесників, що проходив на базі школи. Ото ж, зустріч стала ніби продовженням цього навчання в присутності дітей. Прийшов послухати художнє слово і сільський голова Василь Іванович Гавриш. Прозвучали новели і з книжок,і ще ненадруковані — «Плюнути з горба», «Справа в капелюсі»,»Хто пацив,той знає»…  Здається, персонажі творів об’єднали нас усіх… Це видно зі світлин, які Наталія Філяк поширила в соціальній мережі…

           Висловлюю щиру вдячність пані Наталії за можливість поспілкуватись з читачами.

Анатолій Томків

Фоторепортаж
    
Переглядів (1020) / Коментарі (2)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...