ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Ігор Нажига

Депутат Сокиряьнської районної ради
22-11-2016 20:14

"Становлення "аграрія" (частина 3): Коротка пам'ять

Шановні друзі!!! Продовження вже розпочатої рубрики, яка в процесі розслідувань, все більше продовжувала мене дивувати... Як одна людина змогла все "зав'язати" навколо себе. Такий собі маленький тоталітаризм в окремо взятій місцевості. Браво!

"Єдина Сокирянщина: чому варто залишити все як Є!!!"

Частина 3. "Становлення "аграрія"

Розділ.3


У цьому розділі піде мова про ГТ АПФ "Прогрес Агро" та ТОВ "Сербичанське".

На перший погляд ці підприємства та підприємства, про які йшлося у минулих розділах, не пов'язані нічим крім того, що створені в одному часовому проміжку та в одному районі. Але все набагато глибше, якщо більш прискіпливо зануритися в їх історію. З цими формуваннями пов'язані найбільш скандальні події нашого району, які ми чомусь навчилися не згадувати.

Розпочнемо з того, що у обох агроформувань були одні і ті ж засновники, це Варава Сергій Анатолійович та Гарбузюк Сергій Петрович. Коли я називав цих людей жителям сіл Сербичани та Вашківці, які постраждали від співпраці з ТОВ "Сербичанське" та ГТ АПФ "Прогрес Агро", вони тільки знизували плечима і виявлялося, що ці прізвища їм ні про що не говорять. Такий розвиток подій виявився для мене як мінімум дивним, тому я сам з'ясував походження цих засновників і все стало на свої місця!

Отже, Варава С.А. згадується в ВАТ "Шепетівська реалбаза хлібопродуктів" (тут фігурує прізвище і того ж Сапіженка А.Ю.) (www.stockworld.com.ua/ru/profile/download/nreg_report-543297275dfc9db741007032.pdf) , ТзОВ "Кварц-Інвест"  (uabiz.org/%D0%A2%D0%9E%D0%92-%D0%9A%D0%92%D0%90%D0%A0%D0%A6-%D0%86%D0%9D%D0%92%D0%95%D0%A1%D0%A2-34944508/) , агрофіррма "Лан" (72014.business-guide.com.ua/) і всі вони тісно пов'язані з корпорацією "Сварог Вест Груп", яка на даний момент володіє найбільшим банком землі в Сокирянському районі. 

В свою чергу Гарбузюк С.П. згадується в компанії "Мінотавр Плюс", де одним з засновників є Гордійчук Л.Ю (нагадаю, що генеральним директором "Сварог Вест Груп" є Гордійчук А.А.) (youcontrol.com.ua/catalog/company_details/34944618/).

Тож це неабиякий збіг, чи не так? Але повернемося до наших формувань. І "Сербичанське" і "Прогрес-Агро" збанкрутували, пройшли стадію ліквідації, і як заведено з "Прогресами" з минулих статтей, з чималими боргами. (soksv.at.ua/news/finansuvannja_pensij_bereznja_zaversheno_v_povnomu_obsjazi/2014-03-25-377-987) та (www.dcz.gov.ua/chn/control/uk/publish/printable_article;jsessionid=DC62D7E4BE617BA999F11F7C20438B0C)

Не минув ці товариства і до болі знайомий сценарій з судами (cases.legal/uk/act-uk1-7681037.html) та (cases.legal/uk/act-uk1-8650026.html)

Але найкраще відображення, дії вище згаданих компаній, знайшли у статтях Людмили Грубляк: 1.(www.doba.cv.ua/index.php), 2.(www.doba.cv.ua/index.php). В цих статтях розповідається про яскраві події, пов'язанні з появою Сварогу в нашму районі. Як люди по пів року захищали свою власність. Відбувалися побиття, залякування і все інше, в найкращому дусі 90-х. Як мешканці району неодноразово зверталися до влади на найвищому рівні, та так ніхто і не став їм на захист. Але пройшов час і все забулося? Тепер ті хто бив людей несуть добро і турботу? Дбають про селян? 

Ось так ми і втрачаємо волю і гідність. Проходячи крізь приниження і знущання. Здаємося на призволяще. Пригнічені від безсилля, зневірені і беззахисні склоняємо голови перед такими "МУДАКАМИ", які ніколи не зміняться, так як терпіти не можуть нас вільних. 

Доречі, пані Грубляк пережила в ті роки важку долю. Не знайшовши підтримки, голодуючи і до останніх сил борючись з цією несправедливістю. Вона все ж полишила "Сокирянські ЗМІ" і після цього в них про Сокирянську "незамінну" владу як про "покійників": або хороше або нічого.

Це мої суб'єктивні думки та розслідування. Пишу їх, бо справді не розумію хто ми? "Бидло",  чи все ж ЛЮДИ? 

А ось таке я зустрічаю дууууже часто... Здогадайтеся де...

Фоторепортаж
Переглядів (1301) / Коментарі (1)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...