ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
09-04-2013 13:41

«Життя - це мрія, здійсни її».

                     
      Життя – це шанс, не змарнуй його.
       Життя – це краса, дивуйся їй.
       Життя – це мрія, здійсни її.
       Життя – це обов’язок, виконай його.
       Життя – це гра, то грай!
       Життя – це любов, то люби.
       Життя – це таємниця, розгадай її.
       Життя – це трагедія, витримай її.
       Життя – це пригода, зважся на неї.
       Життя – це життя, спаси його!
       Життя – це щастя, сотвори його сам.
       Жити варто – не знищуй своє Життя!
   Наведені вище глибокі, мудрі і повчальні настанови належать Матері Терезі, яка є однією з найвідоміших блаженних новітнього часу. Історія її життя надихає мільйони людей на добрі справи.
   Віряни кажуть про неї, що вона була там, де плаче Бог, і покинула все, щоб прислужитися бідним та хворим людям, адже в кожному з них бачила страждання Ісуса.
   Мати Тереза вірила в людей і знала, що людина створена для любові й добра, для того, щоб бути щасливою і дарувати щастя іншим. Вона своїм життям показала, що любов творить чудеса, що людська душа прекрасна, і підкреслювала: «Для мене кожна людина в світі унікальна. Кожен надзвичайно важливий».
 
18-річна Аньєзе (Аґнес) Ґондже Бояджіу,
що пізніше стала відомою як Мати Тереза.
 
   У 1973 р. Мати Тереза стала першим лауреатом Темплотонівської премії «За прогрес у релігії». А у 1979 р. їй була присуджена Нобелівська премія миру «За діяльність для допомоги стражденній людині».
   Вона вважала, що діє у повній відповідності з духом Святого Письма, де Христос сказав: «Я голодував – і ви дали Мені, спраглий був – і ви напоїли Мене, мандрівником був – і ви прийняли Мене, був нагий – і ви одягнули Мене, був хворий – і ви відвідали Мене, у в’язниці Я був – і прийшли ви до Мене».

   Кожен свій день Мати Тереза розпочинала з Молитви: «Господи! Дай мені сили утішати, а не бути утішеною, розуміти, а не бути зрозумілою, любити, а не щоб мене любили. Бо коли віддаємо, то отримуємо. І, прощаючи, отримуємо прощення».

 Джерело зображень (без тексту) – Інтернет.

    P. S. 4 вересня 2016 року Папа Римський Франциск проголосив Матір Терезу (26 серпня 1910 року – 5 вересня 1997 року) Святою.

Переглядів (3317) / Коментарі (1)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...