ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Олексія Сіліна
03-10-2020 17:29

Громадянський капіталізм

В сьогоднішню епоху, а саме в епоху  розвиненого соціалізму, так я не помилився саме наприкінці 20-тих років початку XXI-го століття, покінчивши з комуністичною ідеєю на теренах Вітчизни, на жаль  Україна зіштовхнулася з новим відлунням із Заходу  Конфедеративного розвиненого неосоціалізму, а зі Сходу з таким явищем як Православний  соціалізм конфедеративного зразка. 
     Левко Лук’яненко пророчив український капіталістичний розвиток нашій країні, проголошуючи майбутнім поколінням засади Свободи і Справедливості в умовах вільного ринку. Й дотепер я відчуваю його незламний дух в своєму серці і  торжествуючий погляд його під час революції 2004-2005 років.  
     Помаранчева революція заснувала собою Парламентсько-президентський устрій в рамках конституційної реформи, який являє собою основний здобуток революційних настроїв того часу, як ще один крок на шляху до Народного капіталізму і яка залишилася в моїй пам’яті волевиявленням цілого справжнього етнічного  насліддя  українського народу, її інтелігенції покоління. Тільки тоді Україну пізнав та полюбив весь цивілізований світ. Її ласкаву душу Індоєвропейської раси й розумне серце дійсно доброзичливого та самостійного народу в обличчі новообраного Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.  
     Та користуючись терміном “Народний капіталізм” мені хочеш не хочеш та віє сьогоднішнім пан соціалістичним світом, тому з вашого дозволу я введу визначення, яке відображає побутову конкретику питання, а саме формулу “Громадянський капіталізм”. Природа капіталізму не є ні народна, ні буржуазна ані соціалістична. Природа капіталізму криється в таїні Свобод та  Справедливості.  Розвиток української державності без Громадянського капіталізму не можливий.  В своїй праці я візьму на себе обов’язок довести це.
     Ідеї  Нового Світу з Заходу та Нового Риму зі Сходу, виявилися руйнівними для України. Та головне,  я хочу відірвати погляд, боронь Боже, “Пересічного українця” та навіть не  “Виборця” від безперервного популізму, що витікає із носіїв неосоціалістичних систем, і перевести до площини іншого визначення: “Громадянина України” та “Платника податків”, складова яких і являє собою –  Громадянський капіталізм.      
     З усіх громадян України, на мою думку, найбагатший не той,  хто задекларував найбільшу суму доходів, а той хто заплатив найбільшу суму податків за минулий рік. Я вважаю що в цій формулі не тільки проявляється економічний зміст, а вона являє собою одну з тих Архімедових точок опори, що з'являються в економічному просторі невимушеної органічної капіталістичної  економіки, яка напряму  відповідає національним інтересам громадян України, а не примарним загальнодержавним інтересам, де практично  відповідальні особи а  то й цілі політичні сили десь втрачаються в темних кулуарних коридорах. Та я прекрасно бачу не удаваний поклик молодих політиків реформувати державні інститути та навіть в умовах коаліції моно  більшості не відбуваються реформаторські ідеї  і конституція економічного тіла в цілому також не виростає за однієї причини – бідність а головне відсутність умов для вільного ринку. Адже на кожен прийнятий закон чи інший історичний доленосний документ у зовнішній політиці влада зобов’язана виділяти необхідні для імплементації цього  документу кошти,  чого поки не відбувається, а без цієї умови закон являється звичайним фантиком і головним інструментом в руках корумпованих караючих органів не реформованої Судової гілки влади та головним козирем олігархічних монополій, співпраця з якими теж потребує консенсусу, тому що до прикладу, в Сполучених Штатах також існують, як їх називає населення “Не короновані Королі Америки”, та це не заважає американському суспільству розвиватися.  Та влада яка б то не була  не подужає сама  створенню умов для вільного ринку, навіть якщо піде на більш ніж не популярні заходи запровадивши квоти на імпорт товарів, без ініціативних та цивілізованих культурних взаємовідносин  між самими  громадянами. Не велика промисловість та піклування про нові робочі місця  створюють погоду в бюджеті України,  а представники малого  та середнього бізнесу, ті хто володіють  ремеслом, працюючи на майбутнє своєї галузі, а не займаються спекулятивною торгівлею,  чи то приховуванню податків як це відбувається на великих підприємствах. Ріст галузей життєво необхідний для України, але без прямої співпраці між владою та громадянином ми завжди будемо неконкурентоспроможні на світовому товарно-сировинному ринку. Більше того весь захід України і звичайно ж Буковинці у більшій мірі своїй тільки  починають капіталістичний розвиток, намагаючись покінчити зі спекулятивною формою розрахунку та перейти на більш серйозний рівень економічного розвитку громад. І придушувати в зародку ініціативні спроби громадян недалекоглядно та просто злочинно по відношенню до ринкового  росту всієї країни, адже Право – це не тільки обов’язок а й сукупність свобод громадянина перед законом.   
     Капіталізму в Україні бути, але в мене виникає хвилювання і страх перед однією думкою, яка вже довгий час не дає мені спокою: невже єдиним союзником у світі на шляху до Громадянського капіталізму для України є США, невже Європа – “Ремісник світу” забуває свою ідентичність та не відчуває природній незламний дух українців на шляху до цивілізації, світових цінностей? Я скажу – ні. Основна загроза,  європейському ринку витікає, як завжди із комуністичного ладу та вже Китайської Народної Республіки, що перетворила світ у сміття-звалище, списуючи все  на помилкову дефініцію “Пост модерн”, так як стиль сьогодення здебільшого архаїчний, а скоріш зовсім ще не виник,  та, вибачте, із Євразійського простору в цілому, що жевріє на кордоні сходу України, яка і є тим  одвічним вартовим між Азією та Європою, котрий ніколи не спить тоді, як благо почиває. Адже українець, як і інший рівний гравець І вільного світу, теж заслуговує на блага, що несуть собою закони багатостраждальної Української Демократії.                                           
Переглядів (3323) / Коментарі (2)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...