ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
05-07-2020 21:53

Можеш – дій, не можеш – злазь!

(Сексуально-політичні паралелі)

 

Спочатку – анекдот від Клари Новікової.

Оксана Білозір і Віталій Кличко прийшли привітати Ющенків з народженням сина. Там уже був якийсь чоловік. Саме в цей час Ющенко наймолодший забруднив підгузок.

– Він буде співаком, – авторитетно зауважила Оксана Білозір. – Послухайте, який у нього голосочок.

– Ні, він буде боксером. Зверніть увагу, як він тримає кулачки, – заперечив їй Кличко.

– Він буде президентом, – подав голос незнайомий їм чоловік.

– А чому ви так вирішили? – почали розпитувати гості.

– Дивіться, обісрався і хоч би що.

Чи не кожному мужикові доводилось чути подібне назві статті від своєї партнерші? Неприємно, але чесно і справедливо. Не секрет, що є такі, які не можуть або здатні тільки на двохвилинне власне задоволення. Одним словом, обсираються. В таких випадках треба звертатися до докторів. І дуже часто виконання їхніх порад може зробити з недієздатного навіть альфа-самця. Але це тільки в тому випадку, якщо він цього бажає, а його партнерша – не круїзна …лядь, якій вже ніхто і ніколи не зможе догодити. Правда, й серед мужиків є такі, що за свою короткочасну послугу вимагають у партнерші любові, уваги, годування та побутового обслуговування.

Підтримуючи свого часу «слуг народу», я одночасно висловлював сумніви щодо їхньої дієздатності, хоча сподівався на те, що вони дійсно хочуть зробити державі та народові добро. Для підтвердження серйозності та шляхетності їхніх намірів дав їм на один рік кілька тестів. Як будівельник я сам так дію і вчу своїх студентів – не довіряти рекламі, гарним словам та різним папірцям типу сертифікатів, адже ми несемо відповідальність за конструкції і, відповідно, за життя людей.

То як же ви, люди, довіряєте свою державу, свою долю і долю своїх дітей людям, яким не дали б потримати власні 1000 гривень?

От і минув рік. Ну і що? Чим вони відрізняються від колишніх? Тим, що президент не краде, має почуття гумору? А як щодо тестів, тобто дієздатності? А ніяк, ні до докторів не звертаються, ні до їхніх порад не дослухаються.

Тож доведіть, що ви слуги народу, а не прислуга олігархів, що щось можете, або йдіть геть і не знущайтесь над народом. Бо якщо не злізете, то скинуть – і буде дуже боляче. Залишиться вам тільки кричати про «державний переворот», «зовнішнє управління заходу» або «руку Путіна», та ні державі, ні народу, ні вам легше не стане.

Чи була реальна можливість у нинішньої влади справитися з поставленими тестами?

Почнемо з миру на Донбасі та повернення Криму.

Хіба вони не розуміли, що всі
ці мінські посиденьки і нормандські формати – фікція та бутафорія? Хіба незрозуміло, що без миротворчих сил ООН не буде на Донбасі миру, а відповідно і закритих кордонів, і внутрішнього врегулювання конфлікту? Чому настирно не наполягали на цьому перед світовою спільнотою?

Щодо Криму, то тут набагато складніше, адже ми не хочемо чужого і своє не віддамо. Путін верзе щось про якісь нібито подарунки республікам. Якщо воно навіть і так (хоча здебільше навпаки), то запитайте, чи повернула йому дружина його подарунки, коли пішла від нього, і чи вимагав він цього у неї. Ще про людей. Крим дійсно передали свого часу УССР разом з десятками тисяч росіян, які там проживали, тобто землю разом з кріпаками. Ці люди тепер мають право голосу. Але саме ті, хто там народився до 1954 року, та корінні народи: кримські татари, караїми, кримчаки, євреї, греки, українці, вірмени… а не заслані туди для колонізації краю енкаведешники, башкири, мурманчани та інші. І тільки міжнародний суд на підставі референдуму під егідою ООН зможе справедливо вирішити цю проблему.

А хто заважав Президентові як гаранту Конституції повернути ошуканим вкладникам банків їхні трудові заощадження? Що, не вистачало платних камер в СІЗО для банкірів? То орендуйте п’ятизіркові готелі за містом. От за це і треба притягати до відповідальності Петра Порошенка – за злісне невиконання своїх службових обов’язків і покриття злодіїв, яких уже цілий рік покриває і новий президент, а не шукати якісь блохи. Щоб довести, що це злодійство (у чому особисто в мене немає сумнівів), треба мати інтелект і професіоналізм на порядок вищий, але цими якостями новообрані можновладці не страждають.

Справа в тому, що руки, які ніколи не крали, злодіїв покривали і щось з цього мали.

Якось дивно відреагували на мій тест щодо списання комунальних боргів деякі депутати, запропонувавши як альтернативу законопроєкт №3613 про примусове стягнення комунальної заборгованості. Що, пане Президенте, не вистачає наручників для цих трьох депутатів-дебілів? Чи вже не діє стаття 189 КК України про вимагання, під яку в повному обсязі підпадає цей закопроєкт? Чи, може, не вистачає в нас психлікарень? Мабуть, дійсно Уляна Супрун зі своєю реформою наробила багато лиха. Адже як у країні, в якій декілька сотень політичних партій і рухів, тисячі гетьманчиків-отаманчиків, десятки тисяч дебільних чиновників, можна закривати психіатричні лікарні?

Не багато мудрішими виявились і ті депутати, що пропонують прямолінійно і беззастережно списати комунальні борги. Коли я в тезисній формі пропонував списати повністю комунальні борги пенсіонерам, то уточнив, що це з розрахунку на 100 м2 площі, що при умові зниження тарифів у 2 рази, укладанні договорів надавачів і отримувачів послуг та їх обліку. А запропоноване цими депутатами бездумне рішення може стати прецедентом для стимулювання несплати комунальних послуг в подальшому, продовження безвідповідальності комунальних служб перед власниками квартир і свавілля у встановленні тарифів.

Отже, панове, щоб робити щось корисне для держави та її народу, одного бажання замало, треба ще мати відповідний рівень інтелекту, досвіду та професійності.

Зрозуміло, що старі бариги були заточені тільки на свій інтерес. Але вже майже рік своїми публікаціями та зверненнями намагаюсь достукатися до нової влади. Звичайно, як людина ділова я ніколи не став би турбувати Президента і Міністрів дрібницями та пустими прожектами. Мова про серйозні помилки і прорахунки у системі державного управління і нормативних документах з будівництва, про конкретні пропозиції по їх усуненню та впровадженню нових технічних рішень, перевірених практикою, на сотні мільйонів гривень. Однак знову приходжу до висновку, що вся інтелектуальна праця наших міністерств і відомств зводиться до розподілу грошей і визначення відкатів.

Розмова Президента у чаті з далекобійниками свідчить, що не тільки царськими справами він займається. Тож поцікавився б краще, чому магістральні дороги руйнуються від машин масою до 80 тонн. Може, дороги неякісні? Може, треба було б при такому навантаженні будувати бетонні та навчитись їх будувати?! Адже ще півсторіччя тому ми будували магістральні дороги подвійного призначення, тобто і як злітно-посадкові смуги для важких літаків.

Може, Президента зацікавило б і те, що багатомільярдні тендери виграють чомусь здебільше іноземні і «свої» компанії (у т. ч. з кримінальною біографією)?

Може, зацікавили б його високі ціни на асфальт і бетон, питання контролю показників, що визначають їхню довговічність?

Врешті-решт, я не прошу Президента розібратись у справах, бо один вже (Янукович) зі мною розбирався, та так, що до цього часу тіпає. Може, прийшов час позбавитись нам дебільних депутатів і достойних їм міністрів?

Тож, можете – дійте, не можете – злазьте, бо наступним може стати і сам Президент.

Слава Україні!

Переглядів (1076) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...