ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Сергія Зарайського

Керівник Інформаційної Агенції БукІнфо, власний кореспондент УНІАН у Чернівцях
22-04-2020 21:25

Коронавірус ближче до нас, ніж ми думаємо...

Зателефонував старий-знайомий. Чернівчанин. Давненько не бачилися. Просто працюємо у різних сферах) Каже, що з 82-річною мамою перехворіли на коронавірус. («Привіт» екс-міністру Ємцю, який всіх, кому за 65 – одразу хоронив)
Знайомий трохи молодший за мене. За свою маму радів, як мала дитина, бо залишилася рідна людина живою. Все-таки у неї вік і діабет. Двічі жінка буда на межі життя і смерті – в реанімації перебувала на апараті ШВЛ, але все ж перемогла цей клятий вірус!
А заразилися банально. В одній з наших чернівецьких лікарень (її не називатиму, так просив), куди він привіз маму в травматологію з поламаною ногою. Це було на початку квітня. Пригадує, людей було багато, кожен зі своїми проблемам, болячками, переломами. Яка там дистанція чи захист…
За кілька днів спочатку у мами, а потім у нього з’явилася температура. Потім жінці різко стало погано, а знайомий лише відчував легку слабкість. Після рентгену в обох виявили двобічну пневмонію, хоча чоловік не мав жодних симптомів хвороби. Здали тест на коронавірус – за кілька днів результат в обох позитивний.
Госпіталізували обох. Попередили одразу, смертність висока, до 20%, майте на увазі. Але робитимемо все, що в наших силах.
Як писав я вище – жінка перенесла хворобу важко, товариш легше. Каже, у нього два тижні постійно «плигала» температура. Вранці від 36,6 до 37,5. На вечір – 39, жар. На час хвороби втратив нюх і смак. Важко дихалося (він і зараз каже, що ніби ватний, важкість по всьому тілу). По ліках приблизно 50% на себе взяла держава. Щодня прокапували. Перший тиждень майже постійно був під крапельницею. Далі було легше.
… Забирав він сьогодні маму з лікарні. У неї прийшов повторний тест – вірусу в організмі немає! Знайомий каже, що його ж виписали за два дні до результату другого повторного тесту. Там ніби знали, що він буде негативним? Ну і слава Богу, що так… але ж.
А сьогодні жодне таксі, навіть його знайомі, злякалися приїхати до обласної клінічної лікарні та підвезти їх додому. Бо не хотів брехати чоловік. Коли питали у службах таксі відповідав, що з так, з мамою перехворіли коронавірусом. І машин одразу «не ставало». Тож мусили знайомі добиратися якось самі. Ось така життєва історія….
Переглядів (1068) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...