ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Бориса Руснака
05-03-2020 17:51

«Новий формат» обговорення змін до Конституції України

Учора, 04.03.2020 р., у мармуровій залі Чернівецького націоналного університету взяв участь у заході, який називався "Публічні консультації "Через консенсус - до змін у Конституції у частині децентралізації" з циклу інклюзивних публічних консультацій. Витратив пів дня і врешті не знаю, що написати по суті.
Зібрали ніби поважну аудиторію з двох областей: Чернівецької та Івано-Франківської, приїхав заступник Міністра розвитку громад та територій України Вячеслав Негода, голови обласної державної адміністрації та обласної ради Чернівецької області, міські голови обласних центрів, представники окремих асоціацій органів ісцевого самоврядування, деякі голови районних рад та сільські, селищні, міські голови, місцеві "експерти і активісти" тощо. Не було лише депутатів місцевих рад, яких до участі у цій імпрезі, очевидно, не запрошували. Я опинився там, оскільки очікував, що буде представлена нова версія законопроєкту про внесення змін до Конституції України у частині місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Я вважаю себе фахівцем і експертом у цій царині і маю що сказати і запропонувати. Однак мої очікування не справдилися.
Після традиційних привітань учасників імпрези очільниками області та міністерства, півтора години молода жіночка-фасилітатор зі столиці (прізвища не запам'ятав), переповідала нам зміст брошурки, яку нам роздали при реєстрації, використовуючи при цьому досить низької якості слайди. Йшлося про алгоритм оцих так званих "публічних консультацій". І ще важливо (
Фоторепортаж
    
Переглядів (550) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...