ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Анатолія Томківа
07-01-2020 14:10

Різдвяна імпреза українців у Ліверпулі

 

        Діяльність українських громад в Англії збагатила ще одна ініціатива — об’єднати громадян за культурницькими, інтелектуальними, діловими інтересами в Ліверпулі та на прилеглих до історичного міста територіях.

        Ідею спробували реалізувати українці, що в той чи інший спосіб пов’язали свою долю з Великою Британією, але зберегли любов до матері - України, гордяться нею, пропагують її ім’я у світі як держави з цивілізаційними цінностями і самобутньою культурою.

        На таких засадах у минулому році в соціальній мережі з’явилась сторінка «Українці в Ліверпулі,Вірралі,Честері.Ukrainians in Loverpool/Wirral/Chester».

        Тут всі бажаючі можуть поділитися корисною інформацією, практичними порадами, відчути себе спільнотою з єдиним генетичним корінням і бажанням зберегти свою ідентичність.

        А першим практичним результатом цих зусиль стала різдвяна зустріч українців-ліверпульців. Організатори розмістили в інтернеті оголошення про захід, орендували приміщення в одній із місцевих церков. Бажаючі прийшли сюди сім’ями, із стравами, які заздалегідь приготували. Була нагода познайомитись, поспілкуватись, відчути казковий настрій Різдва, насолодитись мелодійністю української колядки. До речі, українці мають право вважати себе тут першими, адже на час різдвяних свят, у всьому світі найпопулярнішим є «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича, відомий як «Carols of the Bells» або «Ukrainian Carols».

          Хочу висловити вдячність своїй старшій донечці Людмилі (Мартін Робертс), яка докладає зусиль, аби об’єднувати українців за кордоном.

Христос родився!

Анатолій Томків


Переглядів (799) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...