ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
15-07-2019 11:05

Є люди, які люблять Україну і народ (Роздуми)

 
На днях мені дуже пощастило поговорити з групою односельчан про вибори, та що нам всім робити, щоб жили ліпше, а головне те, щоб наші діти вернулися на Україну і щоб працювали на свою державу. Всі замовчали. А старша людина сказала такі слова: «Якби я зустрівся з Богом, то я б вибачився за те, що я не такий як нас хоче він бачити». При цьому він дивився сумно. І тут поважна людина добавила словами Т.Шевченка: Україну ми проспали, а потім нас обікрали і в огні розбудили. Читачу, Геній дійсно дивився як у воду.
Давно вже багато олігархів збудували Україну для себе. А будувати для простого українця він не збирається. Будь яка людина повинна стояти на узбіччі життя зі своїми думками, зі своєю позицією та своїми вчинками. Хто зна, якою була би українська культурна нива, як патріотичний народ не засівав би на цій щедрій землі щедрі зерна. У нас , на жаль, є ще українці, які тільки в паспорті українці, а в душі – яничари. Тішить те, що їх менше. Що нам потрібно? Здається, нічого не варто, головне повинно бути добре слово між нами, українцями, бо світ наш складається з добра.  
Українці роблять добро, але не всі. Людина живе на основі добра. Добро завжди ми шукаємо, щоб на нього ми опиралися, але , на жаль, скільки століть минуло, але це питання актуальне і сьогодні. Чим більше добра у нас, тим будемо ліпше жити. Скаже Людина хороші слова і оживає все на цьому світі і це велике діло. Великий гріх обзивати людей, писати погані слова про нього, принизити людину. Кожен має право на власну думку. Ми тепер потрапили у новий період життя, і мусимо йти на компроміси, аби врешті-решт дати лад у всьому, щоб люди жили добріше. Маємо бути терпеливими одне до одного. Ці місяці перекрути весь український світ.
Читачу, нині не на часі з’ясовувати хто більше любить Україну, хто більший патріот, а потрібно єднатися. Кажуть так, що кожне покоління має свою трагедію. Ми хочемо, щоб здійснилися врешті-решт ідея нашого життя – маю на увазі життя вільної людини у вільній незалежній державі. Чим об’єднати українців – це дуже реально, коли будемо жити по-людськи, шанувати один одного. І це не просто високі слова – це те, що насправді живе у серці кожного справжнього українця. Побачать наші діти, внуки, що ми станемо такими, а не іншими і вони візьмуть з нас приклад. Ми бачимо. Як усміхається народ в інших державах, а ми завжди сумні. І тому хочеться написати багато хорошого про людину, яку знаю багато років. І за цей час ця людина показала себе справжнім патріотом. Щирим другом і порядною людиною.
Читачу, ви можливо вже догадалися, що мова йде про Мельника Василя Миколайовича. Він українець по крові і паспорту. Його коріння тут в Україні. Він страждає болями її. Родом з Івано-франківської області, яка народила багато великих і справжніх патріотів, поетів, письменників, незламних борців за незалежність України. Виріс Василь Миколайович в багатодітній родині, де виховувалось шестеро синів. Кожному з них батьки дали дорогу в житті і всі вони по справжньому люблять Україну. Ви спитаєте, а як це по-справжньому? Це так, як ніхто не навчить, це передається з молоком матері, це закладається батьком в генах і тоді ніколи не зрадиш своїй землі.
 І хоча народився Василь Миколайович в сусідній області, він уже давно став справжнім буковинцем. Тут його діти і внуки, тут він впродовж всього життя докладав максимум зусиль, аби життя буковинців ставало легшим.
Він має великий досвід роботи з людьми, працював директором школи, заступником завідувача районного відділу освіти, заступником голови і головою Заставнівської районної державної адміністрації, заступником голови Чернівецької ОДА. Але не тільки посади характеризують цю людину. Люди знають його толерантність, чесність і порядність. Це ті риси, які є далеко не у кожного.
А ще у Василя Миколайовича є затята наполегливість у вирішенні проблем і почуття справедливості у прийнятті рішень. Саме завдяки його наполегливості і вмінню об’єднати навколо себе знаючих, талановитих і патріотичних людей, в м. Заставна на центральному майдані зайняв почесне місце пам’ятник Т.Шевченку. Нині пам’ятник став місцем відзначення державних свят та подій, а також місцем, де зустрічаються містяни під час останнього дзвоника, випускних вечорів, де молодята ставлять квіти, святкуючи весілля і просто відпочивають. А ще Василю Миколайовичу прийшла ідея організувати людей, яким вдалось розробити Герб Заставнівського району та Герб міста Заставна, які символізують Заставнівщину в книгах, дороговказах, виокремлюють на мапі України. 
Багато зробив в освіті: зокрема першим в області комп’ютеризував бухгалтерію районного відділу освіти. Великою є його заслуга в будівництві шкіл Хрещатика, Кулівців, облаштування водопостачанням та водовідведенням в школі М.Кучурова із заміною пічного опалення на водяне. При його керівництві районом активізувався процес газифікації сіл Заставнівщини. Він ніколи не був байдужим до чужого горя, проблем. Але ніколи про це не говорив вголос. Робив тихо і без пафосу. Маю переконання, що коли такі люди, як Мельник В.М. прийдуть до Верховної ради, то її якість буде незрівняна, вищою від попередніх. Він щиро вірить в Україну, і вже не допустить повернення до старого.
Я вірю в його мудрість. Він вміє добре говорити з представниками всіх поколінь і ніколи не буде жити по-поняттях, а тільки по Закону.
Дійсно є у нас люди, які люблять Україну і народ. Я вірю йому !
Читачу! Не можна не нагадати слова І. Франка, який закликав - "Кожний думай, що на тобі мільйонів стан стоїть, що за долю мільйонів мусиш дати ти одвіт".
Слава Україні!
 
Переглядів (4484) / Коментарі (27)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...