ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Ігора Михайлюка
25-05-2019 22:22

У Заставні керує прокурор-сепаратист

Згідно Академічним тлумачним словником української мови, слово «сепаратний» означає – відокремлений, відособлений від інших.

В правовій науці під сепаратизмом розуміють прагнення окремих груп населення чи організації до відокремлення, відособлення. Сепаратист є окремим членом такої групи.

Ніби і нічого поганого в даному понятті немає, однак в Україні, на сьогоднішній день, під терміном «сепаратизм» розуміється злочин.

 Згідно із статтею 35 Конституції України, церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Іншими словами, вони ті кого держава сама відокремила, а отже не сепаратисти.

Сепаратисти, це виключно ті, хто хоче відокремитися від держави без згоди на це самої держави.

 24.05.2019, виступаючи в Заставнівському районному суді на захист Генеральної прокуратури України, перший заступник керівника Кіцманської місцевої прокуратури (фактично, прокурор Заставнівського району) – прокурор Шевчук Павло Васильович, заявив наступне: «…оспорювані правовідносини поширюються тільки на органи державної влади та місцевого самоврядування, до яких органи прокуратури не відносяться…».

 Виявляється, що у нас в Україні не тільки церква відокремлена від держави, а і органи прокуратури.

Держава Україна сама по собі, а прокуратура сама по собі. Бо так вирішив заставнівський прокурор Павло Шевчук. Є, звичайно, неув’язочка. Керівник прокуратури Чернівецької області Олег Соболь, носить звання державного радника юстиції 3 класу. Виходить державний радник без державної посади? Але не будемо доскіпуватися до дрібниць, бо прокурор Шевчук, звичайно, знає що говорить. Спеціаліст він серйозний, про що говорить хоча б його заробітна плата розміром в майже 50 тисяч гривень щомісяця.

Та ж сама зарплата прокурора Шевчука говорить і про те, що прокуратура дійсно вже давно відділилася від держави Україна, де громадяни пропрацювавши все життя на виробництві отримують пенсію в три тисячі гривень.

 Ну, оскільки зарплата прокурору Шевчуку П.В. платиться в гривнях, в державі Україна, то може цей окремо взятий прокурор приносить цій державі співрозмірну користь? Навряд. Жоден резонансний (на рівні Заставни) злочин, під процесуальним керівництвом прокурора Шевчука П.В. розкритий не був. Навпаки, є цілий ряд елементарних кримінальних проваджень, розслідуванням у яких цей прокурор «керує» вже по 5 років.

Яка складність може бути в такому злочині, як, наприклад, умисне невиконання рішення суду? Жодної. Є рішення суду, зобов’язального характеру, яке сторона умисно не виконала. Склад злочину є. Особа, яка не виконала рішення суду теж є. Однак, прокурор Шевчук вже 5 років не може здогадатися що ж це за особа. Можливо йому не вистачає знань чи досвіду, чи зарплати? Очевидно, що всього вистачає. То чому ж прокурор не виконує своїх посадових обов’язків? Та тому, що повноваження прокурора припиняються тільки у двох випадках:

1) за віком з наступного дня після досягнення ним шістдесяти п’яти років;

2) у день його смерті.

                                   (ст..61 Закону України «Про прокуратуру»)

 

            Прокурору наплювати на  ефективність в роботі та дотримання законодавства. 50 тисяч гривень він буде отримувати кожного місяця при будь-якій ефективності, навіть нульовій.

            Але повернемося до сепаратизму. Чи справді органи прокуратури в Україні відділені від держави, разом з церквою?  А держава про це знає? Може прокурор Шевчук просто проговорився і ненавмисне розказав нам, що прокуратура це вже не державний орган, а така собі секта із своїми власними законами.

            Сумніваюся. Швидше за все, що прокурор Шевчук мріє про такий стан речей і дуже хоче відділити прокуратуру від держави, перетворивши її в секту високооплачуваних, нічого корисного державі не приносячих та, головне, недоторканих  громадян…

            Чи має право прокурор, з явними проявами службового сепаратизму, перебувати на займаній посаді? Нехай це вирішують органи державної влади, які виплачують даному конкретному прокурору заробітну плату. Наша з вами мета – знати таких прокурорів в обличчя та не давати їм розвалювати правоохоронну систему держави.

             

Далі буде….

Переглядів (3240) / Коментарі (17)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...