ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
18-05-2019 20:19

Дякую за питання

Пройшов (за відгуками учасників, успішно) мій черговий (а їх уже було більше 20) творчий вечір, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, за що я вдячний Чернівецькому державному медичному університетові, газеті «Відродження», порталу «Букінфо», народним артистам України Ярославові Солтису, Іванові Дерді, заслуженій діячці мистецтв України Тамарі Севернюк, тріо «Либідь» у складі народної артистки України Лідії Михайленко та заслужених артисток України Наталії Ятченко та Валентини Михайлової, лауреаткам міжнародних і всеукраїнських конкурсів Ларисі Бєловій та Вірі Буренок.

Як завжди, перед початком і під час вечора мені надійшло багато запитань, на деякі з яких устиг відповісти, а на деякі ні. Отже.

На запитання з минулого вечора, чи хотів би я стати Президентом України, я відповів у своєму блозі та в газеті «Відродження».

Щодо деяких деталей про Добкіна та Рабіновича відповів ще минулого разу.

Про Володимира Зеленського

Можу сказати, що знявся колись разом з ним у кулінарному шоу на «Інтері» в ролі експерта, яку він мені запропонував, але в баню з ним не ходив. Класний хлопець, і дай йому Боже успіхів на посаді Президента. Може, він стане українським Ататюрком. Адже під час небезпечної для Туреччини кризи турки вирішили обрати своїм президентом молодого єврея, який разом зі своєю молодою командою зміг ввести країну до високорозвинутого цивілізованого світу.

До речі, Богдан Ступка на моє питання про його найкращу роль відповів: «Міністра культури!».

Може, й дивно, що на роль Президента України не знайшлось етнічного українця, яких у країні 80%, але в цьому найбільша «заслуга» минулої шахрайської влади та й те, що, незважаючи на підступну брехню ворогів, наші народи століттями жили дружно. Та й серед українців – багато людей з єврейським корінням. Як жартували колись російські шовіністи, «поскреби хорошо русского и попадёшь на татарина, поскреби хорошо хохла и наткнёшся на жида».

Марку Шіковичу, чому Ви, високоосвічена людина, матюкаєтесь?

Саме тому, що високоосвічений. Адже посудіть самі, що я вивчав: діамат, істмат, сопромат, матаналіз… Та й будівельник без мата – що солдат без автомата. Це, звісно, жарти! А взагалі, я проти нецензурної лайки, хоча допускаю її в окремих випадках в якості командирської мови й інструмента впливу, коли інші вичерпані.

Щодо антикомунізму

Я ніколи не був антикомуністом і не є ним тепер та засуджую ідіотську так звану декомунізацію.

Щодо націоналізму

Я не націоналіст, а Націоналіст, про що писав у газеті «Відродження» та в своєму блозі, а це вже зовсім інший зміст.

Щодо мови

Я за домінування в Україні української мови і культури при одночасному розвитку всіх мов і культур народів України, але проти примусу у вивченні мови та приневолення до української культури. Я проти обов’язковості вивчення іноземних мов, а за обов’язкове вивчення рідної мови або мови одного з народів України. До речі, вивчення іноземної мови не передбачено Конституцією України, а ось розвиток мов і культур народів країни прописано, як і Європейською хартією регіональних мов і мов меншин. Адже уявіть, що ви проїхали 40 км і опинились на території Румунії. Нібито все однакове, і люди однакові, а мова інша. Тобто мова – це маркер і кордон Держави. Навіть єврей, опинившись в Ізраїлі, не знаючи івриту, буде відчувати себе чужинцем.

Чи маєте Ви якісь залежності?

Так, маю, але здавати аналізи на стадіон не піду, хіба що аналіз калу – у Верховну Раду. Мої залежності – це тютюнопаління й українська пісня, хоча після вечора хтось намагався додати мені любові до гарних жінок, але я відповів, що, на жаль, ця залежність дуже скоро минає. А щодо трудоголізму згоден, адже на третій день відпочинку відчуваю ломку (як у наркоманів).

Як Ви ставитесь до Коліївщини, Хмельниччини, Бандерівщини? Чому героїзуєте УПА?

Щодо Коліївщини та Хмельниччини, то вважаю, що разом з ними над Україною висить прокляття – і вона не вийде з болота, поки катів, які знищили сотні тисяч українців, поляків, євреїв, вважатимуть героями, поки їм ставлять пам’ятники та їхніми іменами називають вулиці. Нехай Росія вважає їх своїми героями, бо вони виконували брудні завдання московських царів у боротьбі з Річчю Посполитою та, врешті-решт, продали їм Україну на 337 років. Саме з них почалися всі біди України, відлуння яких ми відчуваємо дотепер. Нехай Росія замилює нам очі нібито національно-визвольним рухом і класовою боротьбою – їй дозволено брехати.

Я не героїзую Українську Повстанську Армію, а об’єктивно та по совісті оцінюю події. Ніхто не забув і не схвалює волинську різню поляків (і подібне зі сторони поляків тут не може служити виправданням), закатовані тисячі невинних українців, у т.ч. своїх побратимів із паралельної УПА Тараса Боровця та мельниківців. А за те, що приймали в свої ряди колишніх поліцаїв, поплатилися зрадою своїх бійців. До речі, до самої смерті Степан Бандера і Тарас Боровець залишались ворогами.

Але забути про героїзм бійців УПА за волю України було би просто підлістю. Треба зовсім утратити совість, щоб не шанувати тисячі вояків, розстріляних фашистами. І коли родичі загиблих називають брехунів, які шиють їм фашизм, окупантами, то це вважаю справедливим. Слава Героям! Ганьба катам і брехунам!

Ваше ставлення до ВО «Свобода», Тягнибока та Фаріон

Вважаю «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» не націоналістичною, а комерційною шовіністичною організацією. Відповідно так само ставлюсь до її лідерів.

Ірині Фаріон – респект за знання української мови, любов до неї та цікаві, хоч і спірні, телевізійні культурологічні розвідки на каналі «Рада», однак «фе» за нетолерантні висловлювання. Мені здається, що останніми роками вона все більше перетворюється на базарну бабу.

Щодо рядових членів партії, то дружив і продовжую дружити з ними, були разом на Майдані та у волонтерських поїздках на фронт.

Чим пояснити велику кількість євреїв при владі?

Насамперед, боронь Боже нам колись забути, що влада в Україні належить її народу. Якщо ми почнемо про це забувати, то при владі опиняться не українці, не євреї, не грузини, не молдовани, не вірмени, а бариги. Щодо євреїв, то вони свої посади в органах влади брали не зброєю та шарлатанством. Ви ж самі їх туди обирали. І не так їх уже там багато. Назвіть мені хоча б одного депутата-єврея з Чернівецької області у Верховній Раді, обласній раді, міській раді, керівника в Прокуратурі, СБУ, Поліції, великій компанії.

Наші рабини говорять, що обрання Президентом Зеленського – добрий знак для Держави, а я, аналізуючи історію, притримуюсь іншої думки.

У ХІІІ-ХVІ століттях формувалась Іспанська імперія. Туди залучили багато євреїв, настільки багато, що дотепер третина іспанців мають єврейське походження. І вона стала наймогутнішою в Європі. Але, досягши піка своєї могутності, іспанський король і його дурнувата дружина вирішили чомусь, що євреїв треба або вихрестити, або спалити. Наслідки для Іспанії та євреїв відомі. 

На козацькому прапорі поруч із хрестом була зірка Давида. Та й євреїв серед козацьких полковників було багато. І слово «козак» не тюркського, а івритського походження «хазак» – «сильний»). Наслідки для євреїв і козаччини теж добре відомі.

Щось подібне було і з Османською імперією.

Безславно закінчив своє існування й Хазарський каганат – наймогутніша і найкультурніша імперія в Європі, в якій сформувалася Русь. До речі, Володимира Великого і Ярослава Мудрого митрополит Іларіон називав каганами.

Під час утворення Речі Посполитої потрібні були великі інвестиції та робочі ремісничі руки, адже польська шляхта та литовські князі були бідні, а населення принципово не хотіло сприймати техніку. Тоді було вирішено запросити євреїв і гарантувати їм королівським указом свободу віросповідання. Але не так сталося, як обіцялося. Зміцнившись, поляки вирішили, що серед них забагато євреїв і продовжили вихрещувати та дискримінувати їх.

Подібну «подяку» отримали євреї в Німеччині та Франції.

У часи повного руйнування Російської імперії на роль рятівників у більшовицькій обгортці знову запросили євреїв.

І в Українській Народній Республіці обрали шістьох міністрів-євреїв.

Про більшовицький антисемітизм ми вже добре знаємо, а от про євреїв, які стали Героями УГА (Української Галицької Армії) й УПА, та й про те, як український уряд зрадив УГА, а петлюрівські ватажки влаштували єврейські погроми, кинувши бідних євреїв у більшовицькі обійми, знаємо мало.

І в часи смертельної небезпеки для СРСР, під час Великої Вітчизняної війни, знову для порятунку масово залучили євреїв, і нікого не турбувало, що дві третини керівників КБ (конструкторських бюро), НДІ (науково-дослідних інститутів) та оборонних підприємств були євреї, хоч вони становили тільки 2% населення. Та закінчилась війна, і з’явились: «космополіти», «справа єврейських лікарів», план переселення євреїв у Сибір. Але що робити з оборонкою, адже половина резидентів совєтської розвідки – євреї, провідні вчені, конструктори – євреї? Трохи почекали, а потім почалось таке, від чого при першій же можливості євреї тікали з СРСР куди завгодно.

Приймали б інші держави українців, то щонайменше половина їх були б уже давно за кордоном.

Тепер Україна в смертельній кризі. Чи потрібні їй для порятунку євреї, чи, може, українці справляться самі? Шукаю відповідь… Краще б, звичайно, щоби провідником Нації був етнічний українець, щоб як у разі Перемоги, так і невдач не звинувачували в усіх бідах євреїв.

Серед багатьох запитань були, на жаль, і провокаційні, і примітивні іноді настільки, що дивували незнанням більшості освічених людей історії своєї країни. Що ж то за освіта? Профанація.

Дякую за питання.

Переглядів (1507) / Коментарі (10)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...