ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
19-04-2019 16:50

Для тих, кому Україна – Вітчизна

Для тих, кому Україна – Вітчизна, для тих, хто має честь і совість, хто вміє логічно мислити, хто відрізняє трансформатор від транзистора, а Томос від термоса, я проводжу 2 травня свій традиційний щорічний творчий вечір, посвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Для значної кількості людей вона була не Вітчизняною, а Світовою, тому що жили вони поза межами України. Але для абсолютної більшості наших громадян це була народна війна, незалежно від того, подобалась чи не подобалась їм совєтська влада. Тому вітаю всіх співвітчизників з Днем Перемоги і запрошую приєднатись до його відзначення, саме відзначення, а не святкування танцями і плясками, пом’янути всіх, хто віддав життя за Україну, незалежно від того, де вони воювали – в Червоній армії, партизанських загонах, УПА, французькому русі опору, на території нашої країни чи за кордоном.

Нехай не відзначають цей день, а покаються нацисти, фашисти та їхні послідовники.

А з Перемогою у Другій Світовій війні привітаю вас всіх 2 вересня, тобто в день її закінчення.

Користуючись нагодою, хочу привітати своїх друзів з Росії, та нехай не ображаються і не засуджують нас за те, що наші спільні свята (у т.ч. релігійні) ми не відзначаємо разом. Адже будьмо чесні. До Перемоги у цій війні доклали свої зусилля, здоров’я і життя всі народи, у т.ч. українці, казахи, євреї, грузини, вірмени… Всіх називали тоді «руськими», та настільки, що цей титул прилип до них – і за кордоном всіх нас, вихідців з колишнього СРСР, дотепер називають «руськими».

Але отримавши ціною величезних жертв цю Перемогу, московські можновладці почали боротися з волевиявленням цих же народів, свої побратимів, заявляючи про те, що змогли б перемогти і без них, називаючи окремі народи зрадниками, фашистами, брешучи, що один з найбільш героїчних народів «воював» нібито в Ташкенті.

Коротше, аналізуйте і закономірно прийдете до висновку, що ви, пані та панове, а точніше ваші імперсько-шовіністичні можновладці та їхні прислужники, пробазікали, пропили, просрали і Російську імперію, і Совєтський Союз, і Перемогу, і щиру дружбу наших народів.

Слава Дню Перемоги!

Слава Україні!

Слава Героям Великої Вітчизняної війни!

Переглядів (1289) / Коментарі (26)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...