ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Юлії Дупешко-Джус
07-04-2019 07:25

Про наболіле

Віддаючи дань інформаційним трендам та тенденціям минулого тижня, кілька слів у хочу написати про перший тур Президентських виборів 2019 року.
Про що вони для мене?
Насамперед, про незадоволені потреби та пошук альтернативи; про безвідповідальність та протест;про високотехнологічні маніпуляції зі свідомістю більшості українців; зомбоящик - наше "фсьо".... А ще, як би це безглуздо не звучало: український народ (у більшості своїй) не здатен виграти війну українському олігархату! МИ ПРОГРАЄМО ЇМ У ЦІЙ ВІЙНІ!!!! Олігархи міцно вцементувалися у просторі українського буття І ЦЕ НАША загальнодержавна  ТРАГЕДІЯ((( (але про це чомусь мовчать: у другому турі ми є заручниками розборок двох олігархів!!!)
Традиційні для українців схеми у президентських виборах - "вибори без вибору" або "вибори меншого зла"- у 2019 році досягли апогею безглуздя. Моє єство протестує! Вперше не братиму участь у другому турі президентських виборів. Це моя форма протесту та небажання продовжувати участь у чужих (олігархічних) іграх. Скільки можна ділити світ на біле та чорне, УКРАЇНЦІВ ТА "ХОХЛІВ"? Заздалегідь розігрувати сценарії передвиборчих кампаній на основі протистоянь та зіткнень, принижень та образ? Хто гірший: зовнішній ворог біля кордонів чи неідентифікований внутрішній ворог у владі (ДЛЯ МЕНЕ СТРАШНІЙ ВОРОГ ВСЕРЕДИНІ, бо ти навіть не здогадуєшся про його існування та можливу шкоду)? Чому ми не говоримо про професійні якості кандидатів, життєздатність їх передвиборчих програм? Чому участь у дебатах перед другим туром перетворюють на шоу, а у першому ігнорують - і це норм? Чому за викривлення результатів першого туру немає покарання, а є можливість зайти у другий і боротися за найвищу посаду в державі? Чому...(риторичних питань дуже багато)
Гадаю: прийшов час задавати тон у цій грі громадянам України. Пора розірвати замкнуте коло! Хто сказав, що вибір - явище дуалістичне? Їм вигідно нав*язувати нам саме таку модель дійсності!" Але ж світ - багатогранний! Чому я повинна нести відповідальність за їхні бездіяння та злочини у найближчі 5 років?
Низька явка на виборах або ж великий відсоток зіпсованих бюлетенів - індикатор для Заходу щодо легітимності нашої влади! І якщо ми не можемо дати раду цьому самі, то можливо, у такий спосіб є сенс дати сигнал Заходу?!
P/S Тішить активність молоді, але й безвідповідальність їх вибору також лякає(((
Шановні Читачі, прошу не "бити" на мій партіотизм. Адже, як він не зводиться до вишиванки та всюдисущого проговорення "Слава Україні!", так він і не пов*язаний і з вибором меншого зла! Запрошую до конструктивної дискусії у коментарях на задану тему
 
Переглядів (2348) / Коментарі (5)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...