ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
27-03-2019 09:15

Не смішно! (Не віддавайте свій голос «по-приколу»!)

 
Громаді потрібно чітко усвідомлювати, що українська держава має подолати цей виборчий рубікон так, щоб не дати жодного шансу прокремлівським реваншистам та оскаженілим популістам і демагогам. Представники інтелігенції, активісти нашого району закликають громади відповідально поставитись до виборів Президента та не допустити обрання того, який обіцяв народу і не виконав.
Шановні співвітчизники, насуваються чергові Президентські вибори. Кожна людина має право сказати своє слово. Необхідно подумати, хто може змінювати наше життя. Закликаю кожного громадянина поставитись до свого вибору серйозно, бо за нинішніх соціологічних розкладів цінним є кожен голос.
Читачу, тепер визначається доля держави і потрібно зробити вибір. Обміркуй наслідки, бо саме від нашого волевиявлення залежить доля нашої країни. Ми розуміємо, що кандидати в Президенти гідні. Потрібно змінити Закон «Про вибори Президента», зокрема, в Президенти мають висувати політичні сили, вони мають пройти жорсткий відбір. Зокрема в США, де боряться в кожному штаті, допоки не залишається один чи два кандидати. Нині ведеться мова про шалену антиукраїнську інформаційну війну, яку безкарно розгорнув в Україні сусід. Вони застосовують такий план, який ставить Україну на коліна перед Кремлем. Хочуть позбавити згодом її незалежності та державності.
Народ український хоче знати – хто ховається за цією театральною маскою. Влада і Президент нагадує нам «плач Ярославни». Нині в суспільстві панує розчарування і апатія. Що ця влада побудувала в Україні? Тіньовий капіталізм з олігархічним розливом. І хто це будував? Це ті, яких минулий раз ми обрали владою. Нинішня влада стала ширмою для багатьох бездарних, безпринципних політиків «місцевого пошиву». В Україні політики і кримінал поєдналися, як сіамські близнюки і не можуть уже жити один без одного.
В нашій державі не може бути Президент без політичного досвіду, без програми  діяльності. Це що у нас почалась ера так званого «комерційного»  плюралізму? Народ переживає, щоб не сталося так, що обраний Президент знову законсервує всі наші проблеми до наступних виборів. Скажемо Зеленський – він нормальний керівник і бізнесмен, але йому далеко до керування державою. І кандидат в Президенти Зеленський – це зовсім не смішно. Бо не може бути смішним те, що несе трагедію для України. Всі знають, що це є проект Коломойського, тоді всі олігархи будуть у Верховній раді.
Ми розуміємо, що Зеленський всім своїм способом життя, офшорами, залежить від Коломойського, його телеканалів. Читачу, згадай, як часто Зеленський насміхався над святими для українства речами: мовою, гаслами, виставляв українців у вигляді хохлів, а Україну – повією…. Є шлях України і потрібно припинити цей фарс. Не дати шанс нікому, щоб сміялись над українською нацією.
Ми іноді, не думаючи, створюємо собі проблеми, а потім «героїчно» і не без втрат для суспільства їх долаємо. Я розумію, що має право Зеленський балотуватися і за якого кандидата чи партію голосувати – є конституційним правом кожного громадянина України. В мене є окрема думка – побажати таланту Зеленського «іскрити» винятково на сцені, а як захоче «іскрити» на чолі держави, то може себе «спалити» і державу. Прийде ще час, і ви обов’язково станете Президентом, як будете готуватися до цього. Нині тяжко бути Президентом без політичного досвіду.
Читачу, ви помітили, що ця влада, коли говорить з народом каже : «Наш народ». Не вони «наші», а вони вже купили нас. Так і хочеться крикнути: «Гей, ви там на горі, що творите?!» Але хто нас почує?
Висновок один: добре подумати, хто може подолати цей рубіж. Я вважаю, що тільки жінка , яка завжди в найскрутніші моменти рятує власну сім’ю, зможе врятувати Україну і її народ в цей непростий період війни, окупації і нещадної корупції. Українці недарма кажуть, що жінка тримає три кути в хаті.  Що має сьогодні народ від цієї влади? Політичні чвари, дешевий популізм. Тільки жіноче вміння врівноважити ситуацію, посадити всіх за стіл переговорів і дійти злагодженості, дозволить Україні стати на шлях відродження і відновлення.
Скільки при цій владі гинули і гинуть, а скільки в тюрмах Росії, скільки гинули на майдані. І хто відповів за це? Ніхто! І знову ми їм прощаєм. Чи дозволить жінка-Президент, щоб гинули діти, брати, чоловіки? Ніколи! Має ж нині настати нове життя в усіх його проявах.
 Щоб стати сучасними, європейськими ми зобов’язані бути відповідальними громадянами, активними будівельниками своєї держави і зробити правильний вибір.
Хочу завершити словами Іван Франка:
Доля нас жерла,
Досі ще напруга жре.
Та ми крикнем: Ще не вмерла,
Ще не вмерла і не вмре!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Переглядів (2408) / Коментарі (5)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...