ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
08-02-2019 15:12

Сію, сію, посіваю…

 
Раз на 5 років на небосхилі новітньої України з’являється зоря надії на краще. Бій іде не на життя, а на смерть. Політичний землетрус набирає сили. Небожителі спускаються до жахливих реалій життя українського народу і густо-рясно засівають цяцянками про ремонт доріг, створення робочих місць, про розвиток культури, освіти…. Одним словом – таке собі «свято під час чуми» та багато іншого бла-бла. Як послухати владу, то ми вже крокуємо від стабільності до добробуту.
Політичний сезон набрав ходи. Скільки можна сіяти розбрат, ненависть між українцями? Коли ми вийдемо в європейський простір? Ми фактично живемо в Європі, але цінності не європейські. У нас вже почалася агітація на виборах президента, хоча вона давно почалася. Росія ще до того встигла висипати гору сміття на українців, які  балотуються. У нас так багато хочуть позмагатися за булаву, за «шапку» Мономаха. Почались інтриги. І всі зрозуміли, що ми дійсно повертаємося до дрімучих часів. Нас в Європі називають не вільною державою, а країною частково вільною. Політичне переслідування набрало якісно нового значення і загрозливого розмаху. Таке враження, що йде період до авторитарного керування державою. Влада як завжди знову пускає «туман» в очі. У нас хто має гроші, той стає в чергу на розподіл пирога. Владна верхівка повинна нарешті припинити війни проти свого народу, проти думки народу, проти демократії. Не всім політикам народ вірить.
Читачу, назвіть хоч одного олігарха, який би вернув кошти з-за кордону, щоб вкласти їх у ті чи інші важливі справи для людей? Нема таких. Надто страшно те, що кошти вкладають в розпалення війни проти людей, громадських організацій, демократичних партій… Що ця влада дала українцеві? Вона створила негативний образ українця в світі, корупція сягнула небувалих масштабів, придушила свободу слова, вбивство журналістів – це все стало буденною справою. Новітня історія ще не знала такого. Жертвами стають ті, кому довіряють люди. Знову влада ламає людей, молодь, яка дуже прогресивна. А яка кадрова лихоманка, яку завжди проводить влада і розставляє своїх людей за принципом – нехай дурень, аби свій. І це може призвести до катастрофи в багатьох сферах. Народ цій владі не вірить вже. Бо вона давно зашпорталася і впаде на великій швидкості, бо надто гнала коней. До виборів ретельно готуються колишні регіонали. Хочу спитати у них – чому вони до сьогоднішнього дня не бути такими активними в парламенті? Тепер вони все обіцяють.
Читачу, скільки у них політичного піару? Яке обличчя у цих нардепів? Читачу, пам’ятаєш, як на Революцію Гідності вони обзивали українців «фашистами»? Вони цинічно сміялись над українцями. Український народ їх терпів. Звинувачення опонента у «фашизмі» чи «нацизмі» означає автоматичну поразку того, хто звинувачує – така логіка. Вони поділили країну на Схід і Захід. Ми знаємо, що Україна у нас одна. Але влада завжди діє за принципом: переможців не судять! Що інтересно, що на другий день виборів, влада забуває, що обіцяла людям. А скільки разів вони нам казали: почуймо кожного, почуємо вже сьогодні, як казав наш президент «Війна закінчиться через 10 днів». На другий день виборів завжди таке відчуття в народу, що всі одразу оглухли. На другий день влада відчуває повну безкарність і вседозволеність. Народ мовчки все це ковтає.
Владний «бульдозер» почав пробуксовувати. А скільки разів влада спробувала залізти народу в кишеню! Тепер у народу терпець урвався. Нам потрібна сильна опозиція, не тільки на верху, а й на місцях.
Читачу, хто у нас депутат в парламенті? Родич на родичу сидить і родичами поганяє. Багато депутатів в парламенті втратили честь та людську гідність, зрадили своїх виборців. Все провладне болото думає тільки про себе. Що мене поразило, що нинішні ненародні депутати були «прогульниками» у Верховній раді. Найбільше прогульників – від регіоналів, ті, хто сьогодні знову хочуть взяти реванш. 40 нардепів не голосували, чи були відсутніми на 90%: Рабінович, Льовочкін, Мураєв… Такі дані надрукувала газета «Експрес». Комітет виборців України і «Опора» дали такі дані, що  народні депутати взяли участь, але багато разів не голосували, це Добкін, Королевська, Ківалов і багато інших. Наскільки була ефективною їхня робота? А тепер вони знову будуть балотуватися і як їм можна повірити? Вони переживали більше за себе, ніж про нас.
На даному етапі потрібен Україні громадсько-національний патріотичний рух. Прийшов час створити від роз’єднаних партій національно-патріотичного спрямування єдину потужну опозицію, яка була б альтернативою нинішній владі. Україна потребує сильно об’єднатися. Треба вгамувати амбіції і пропонувати суспільству політичну програму. Ми не маємо права сьогодні сидіти, склавши руки.
Читачу, нагадаємо владі, що кістка кинута собаці, це не милосердя. Милосердя, коли кістка поділена собакою, коли ти такий голодний як вона. Сьогодні від всіх обіцянок стирчать вуха регіоналів. Колишні регіонали беруть бика за роги! Вони зробили собі образ «захисника народу» і в обман ведуть народ.
Кожен раз, коли ми голосуємо за президента, вони обіцяють нову Україну, а чомусь ми живемо так як завжди. Однак в 2019 рік буде особливим, президентська кампанія плавно перейде в парламентську. Виходить, що лідери політичних сил користуються нагодою наростити свій рейтинг перед парламентськими виборами чи обміняти свій невисокий результат на місце у виборчому списку – це головна причина великої кількості кандидатів, які масово почали використовувати маніпулятивні технології.
Захистімо власні права всі і разом, щоб кров нашу не смоктала вся зараза!
Переглядів (1796) / Коментарі (1)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...