ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог
31-12-2018 13:08

Новорічні листи Діду

Допоки ви підводите підсумки, розсилаєте ялинки і хаєте зубожіння, мені в лічьку прислали пару цікавих листів до Діда Мороза. Шоп не відривати вас від алівйє і шуби, скопіюю тільки пару абзаців:

- “Дорогий Василь Морозович, оскільки я був чемним - слухавси вас, ходив в спортзал, навчився робити фото до себе і встиг відремонтувати понад 30 вулиць (про що свідчать близько 400 підписів в петиції), прошу виконати моє маленьке побажання і утворити генеральне міністерство жкг, містобудування, економіки і земельних відносин, шоп була можливість десь ще огірочьки посіяти...”

- “Дорогий Діду Трохимовичу, цей рік був дуже виснажливим і я багато чого не встиг виконати через підлих колег і депутатів. Щей залишився без роботи... Обіцяю бути кращим, дослухатись до виборців і порад старших товаришів. За це прошу небагато - призначь, будь ласка, перевибори десь на осінь...”

- “Дорогий наш Діде, дякую тобі за тих, хто був поряд ( ви мені дорогі ), та дякую тим хто пішов ( за те, що дали зрозуміти багато). Було все і досягнення , і сум , і біль , і радість від того , що змогла допомогти , і злість коли не вийшло . Був і асВальт і процедура , та ще багато всього . Дякую друзям за підтримку , а недругам за те , що зробили сильнішою . Прошу в наступному році відкрити доступ у вк, бо закінчуються цитати...”

- “Дорогий товаришу полковнику, ви вже в курсі, шо я написав рапорт на проходження військової служби. Моє слово - крємєнь. Але, шоп все було на контролі, прошу реорганізувати саперну роту в інспекцію з благоустрою. Даю чесний протокол на адмінштраф, шо ніхто не розкопає нієдної ямки і жодна ялинка не буде продана...”

- “Дорогий... ну... дивітси... насправді ви дід і... ну... ви знаєте, шо все згідно з законом я прошу.. ні ... ну я... насправді ..... буду звонити серед ночі... і ви, дивітся, маєте виконати моє бажання... інакше вам не місце в рідному колективі. Насправді, ну!...
Ну і дивітся, недруги і вороги - насправді всі ваші потуги очорнити мене і рідну мою команду завершаться ну ілі шахом ну ілі матом - вибирати вам!...”
Переглядів (893) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...