ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
28-11-2018 11:55

Закрутились передвиборні вітри ( думка народу)

 
 Батьку Тарасе, нема у нас України, її у нас вкрали олігархи ще в 1991 році. Підмінили російські повитухи під час народження в колисці незалежності. Тарасе, знаєш добре, що Росія ніколи не втрачала свого імперського апетиту. Вона привикла так жити. Згадаймо, як всі президенти, які балотувалися на Україні чомусь йшли з українським калачем сьорбнути російського чаю. Тарасе, Верховна рада перетворилася в клуб олігархів, яка торгує нашим минулим, сьогоденням і майбутнім. А скільки у нас  політичних шахраїв? Бути надто багатим у бідній країні – це аморально. Ми ще не знищили до кінця монстра, який тепер знову хоче знищити Україну. А внутрішні вороги хочуть зробити Україну маріонеткою Москви, одним словом хочуть розколу України.
Читачу, пам’ятаєте як вони до недавно носили на лацканах піджаків прапор неіснуючої держави СРСР? І що робити нам? Ще раз потрібно встати з колін, і зняти червону колоду з очей. Час пишатися своєю нацією, як пишаються інші народи світу. Справжня Україна відбудеться тоді, коли всі патріоти об’єднаються.
Читачу, почуй голос Тараса – гуртуймося незламані і станемо на віки України сини! Нам потрібно зберегти холодну голову і не вестися на провокацію і брехню. Хто передав частину територій Донбасу? Це були депутати партії регіонів. І нині вони знову готуються до битви. Сьогодні наше завдання - створити про                                                європейську демократичну більшість у новому парламенті з новим президентом. Непотрібно про любов до України голосно кричати, добро робиться тихо, любов потрібно відчувати душею. Ми вже скільки років тупцюємо на місці. Проте скільки мотузці не витися, кінець все одно буде. Благополуччя ніхто нам не принесе на срібній тарілці.
У нас одні проблеми – олігархи і кримінал, зрощені як сіамські близнюки, вони не можуть жити один від одного. Влада практикує все: від компроматів, бомбування електорату до найбрудніших технологій. І так зверху до низу. Ідуть в хід величезні гроші тому, що  в чесній боротьбі нинішня влада зазнає поразки. Тому вона не дуже і приховує, що має намір перемагати завдяки адмінресурсу, фальсифікації виборчого процесу. Так гарно всі виступали на Майдані Гідності, обіцяли інвестиції, робочі місця, нормальні пенсії, що запрацює економіки… Ми нині живемо ще гірше, ніж вчора. Молодь виїжджає за кордон, щоб нагодувати свої сім’ї, одіти дітей, лікувати батьків… Людям надоїло бути бідними. Влада зрадила простих людей на Майдані, які повірили їм. Вони скористалися цим і великими кроками йшли до влади. У них яхти, багатоповерхові будинки, їхні діти вчаться за кордоном, лікуються там. А в українського народу – чорна біда. Вони вже забули, що народ повірив їм і дав їм право керувати державою, а вони роблять собі і своїм дітям гарне життя.
Як жити одинокій людині з такою малою пенсією, коли все подорожчало в 1-5 разів? Влада не має совісті, коли каже, що нам добре живеться. Ви щось заплутались в брехні : це у вас все добре, а не у простих людей. Чому у нас так виходить, що спочатку роблять людей жебраками, а потім дають по чуть-чуть допомоги і то не всім. Вже і Європа косо дивиться на нас. Якось подивилась, що купляє пенсіонер в магазині: половинку хліба, одне яблуко, одну морквину, (м’яса чи сала не купляє) кусочок масла і більше сотні залишає в магазині, а ще потрібно заплатити за електроенергію, газ, воду.
Після Майдану Гідності стало краще жити тільки тим, які були на  трибуні в період революції. Борги ростуть в державі і наші внуки не зможуть віддати і будуть бідними як ми. На 10% скоротили вони кордон України. Народ довіряв їм, а вони вирішували тільки власні справи. А є такі, що стали мільйонерами, мільярдерами за ці роки. В містах пенсіонери шукають продукти на смітниках як і шукали. Але є одна новина, що нині шукають на смітниках і молоді люди, які втратили роботу. Невже ми після цього ще раз допустимо помилки?! Це просто геноцид українського народу. Колись прийде час і історія все розкладе на свої місця і будуть за все відповідати, не в раю, а в пеклі. Президент – не цар, а депутати – слуги, а вони ведуть себе з народом по хамськи.
Кожна людина – капітан свого життя. Де найти ключ до успіху? Можливо він у нас загублений, потрібно змиритися, що буває так, що нічого за життя не досягли українці, розчаровані, пригнічені, ми перестали мріяти. Для багатьох успіх вимірюється кількістю грошей, які вони зможуть заробити. А інші розуміють по другому: красти для себе і не думати про людей.
Україна дійсно у глухому куті. Поки народ падав в прірву бідності, то його годували то безвізами, то реформами, то світлим майбутнім. І нині знову кажуть нам, що потрібно чуть потерпіти і життя стане кращим – і так нас годують з 1991 року. Людей дратує безлад в державі. Останні роки український народ щиро шукає правди та прагне змінити життя. Але, на жаль, державу прихопили окремі клани, які використовують її у власних цілях. Генетично народ України від дідів- прадів передав нам силу духу, ось така наша історія. Чекаємо від влади нових кроків  самоочищення. Нам не потрібна зброя, нам потрібна єдність, рішучість, мудрість. І ми добре знаємо, що рух без заданого напрямку іде в нікуди. Влада має дбати про дотримання прав і свобод кожної людини.
Нам набридло словоблуддя цієї влади. Як удар грому посеред сонячного дня, що в 10 областях України введено воєнний стан. Загадкою для нас є те, чому не зробили це раніше, коли гинули і гинуть наші діти на сході України? Чому не ввели воєнний стан 4 роки тому, коли тільки починали гинути наші сини? Підкрадається така думка: чи не пов’язано це з підготовкою до виборів? Правда, на мою думку, скоро відкриється. Хотілось би, щоб не запізно.
На жаль, проста людина в Україні для влади  - це порожнє місце. Всі їхні дії пов’язані тільки із захистом самих себе, своїх родин і власного капіталу. Єдиний вихід для нас – це в подальшому перестати помилятись із вибором.                     
Переглядів (1550) / Коментарі (3)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...