ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
08-11-2018 18:04

Тубільці та чужинці

Насамперед щиро дякую всім психічно хворобливим, розумово недорозвинутим тролям моїх постів на Букінфо за допомогу в розробці наукової класифікації бидлоти (біоекспериментальний матеріал) та створенні літературного образу смердючого бидла. Інакше не став би відгавкуватись од цієї мерзоти на сторінках свого блогу. Незабаром ви побачите літературний портрет цих «колгоспних» чмурів.

 

Але повернемось до теми.

Хоча беру участь у багатьох протестних акціях, 14 жовтня я не прийшов на ходу в центрі Києва, як і на подібний захід до дня народження Степана Бандери, і ось чому.

На акцію зібралось біля восьми тисяч чоловік, більше половини яких завезли сотнею великих автобусів з різних областей України. Додатково на Майдані під заклик свободівця Артема Семеніхіна зібрались тільки кількасот людей.

Хода відбувалась під гаслами «Повернемо Україну українцям!» та «Памятай, чужинець, тут господар – українець!». Про Хазарський каганат уже забули, бо нарешті дійшло до організаторів, що це була провокація. Треба тільки пишатися, що на території нашої країни була єдина в ті часи цивілізована держава.

Якщо раніше корінні кияни, серед яких значна частина етнічних росіян, білорусів, поляків, азербайджанців, вірмен, євреїв, грузинів та інших, реагували на такі заходи спокійно, співчували і навіть допомагали протестуючим людям, то тепер все це викликало мовчазний супротив, основним мотивом якого стала думка «Колгоспне бидло колонізувало столицю і нав’язує нам свій світогляд». Чому? От, самі вдумайтесь у ці провокаційні гасла. Кому сьогодні належить Україна – арабам, євреям, чукчам, китайцям?.. Хіба не етнічним українцям – Порошенкові, Фірташу, Герегам, Дубневичам, Злочевському, Косюкові, Шуфричу, Зубикові, Хорошковському, Луценкам, Івахіву, Онищенкові, Бахматюку, Бойкові, Тягнибоку, Ляшкові, Медведчуку та ще сотні таких же олігархів, мільярдерів і мільйонерів, які зосередили у своїй власності 90% багатств України? Своїми завдяки договорнякам з владою почувають себе тільки неукраїнці Ахметов і Новинський. Якісь права для себе намагались відкусити Коломойський і Саакашвілі, але їх дуже швидко витурили з України етнічні українці при владі.

Ну, а хто в Україні чужинці? Невже білоруси Михайло Жизнєвський та Яків Зайко, вірмени Сергій Нагоян і Георгій Арутюнян, грузини Давид Кіпіані та Зураб Хурція, євреї Євген Котляр та Олександр Щербатюк і ще сотні їхніх одновірців, які загинули на Майдані та в зоні АТО, захищаючи Україну? А може, Коломойський і Корбан, без яких ми мали б «русский мир» та «Новороссию» на всьому Лівобережжі? Чи ті люди різних національностей, які віддали своє життя і здоров’я за волю України? Хоча б заради істини, все ж таки, з’ясуймо. Хіба греки, караїми, татари, євреї, вірмени та інші народи, які жили і працювали на території сучасної України за кілька століть раніше не тільки від українців, а й від слов’ян, чужинці? Не корінні жителі (тубільці чи, як називають в Австралії, аборигени)?

Звичайно, походження, на мійпогляд, не має принципового значення. Господарі в Україні – її громадяни, ті, хто її захищає, будує, годує, лікує та вчить розуму її дітей.

Отже, під прапором «За Україну!» ми насправді маємо підступну диверсійну війну проти України, такий собі шовіністичний шабаш, метою якого є знищення її державності зсередини руками самих українців.

Симпатизуючи поглядам свободівця Артема Семеніхіна, у той же час хотів би звернути увагу на його нерозбірливість у виборі попутчиків. Маючи шляхетні наміри, він зібрав на Майдані кілька сотень людей, серед яких було багато різних мерзот, які ображали честь і гідність людей, провокували розбрат між громадянами України. Декого з них я пам’ятаю ще з часів Майдану, коли вони підбурювали майданівців один проти одного та розносили провокативні листівки, виготовлені в Києво-Печерській лаврі. А дві найактивніші істерички серед них, які спілкувались українською, точно знаю, понад 10 років проживають у Підмосков’ї.

Тож не піддаваймося на диверсії проти України, виявляймо і нейтралізуймо провокаторів та їхній інструмент проти нашої держави – різних баранів, тролів і смердюче бидло.

Слава Україні!

Переглядів (961) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...