ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
01-10-2018 22:22

Потяг під назвою «вибори» вже рушив...

 
 
За останні 27 років незалежності, ми пережили 5 криз, 2 девальвації – хіба  після такого люди ще живуть? За скільки років нація має надолужувати все те, що мало би відбуватися століттями. А яка прірва між нами і Європою. І сьогодні маємо зізнатися, що живемо поганенько. Не живемо, а мучимося. У нас половина витрат йде на харчі і це свідчить, що ми дуже бідні. Ми живемо в країні куплених дипломів і дисертацій. Україна посідає 4 місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою.
Чи є у нас шанс на швидкі зміни? Чи врятують нас реформи, які задумали наверху? Чи приведуть вони нас до Європи в 2020 , як нам обіцяли? Реформи проводять в усіх державах, але тоді, коли народ готовий до проведення реформ. Коли реформи неуспішні, ми можемо казати, що на них немає попиту, немає віддачі. Але багато залежить і від кожного з нас.
Нині в нашому суспільстві надзвичайно високий рівень напруги, іскра від чого може проскочити будь-де. Чому? Біда в тому, що немає діалогу з людьми, у владі тільки монолог. Ми розуміємо, що без демократії в Європу ми не попадемо.
Перед виборами наш Президент направо і наліво роздає державні нагороди. Але нагороди України не запальнички чи ляльки, щоб роздавати їх як сувеніри за кордон.
Що дала ця влада українському суспільству? Створили негативний образ українця в світі, корупція сягнула небувалих масштабів, придушили свободу слова, б’ють та вбивають журналістів …. Влада хоче поставити нас на коліна, щоб їли вареники і чухали потилицю, а вони спокійно крали. Ми встали з колін, але ще не скинули ланцюги.
В цей виборчий потяг вскочили багато політиків. Вони імітують демократичну державу. Знову проявляється адміністративний ресурс. Олігархи припудрені маскуються і розповзаються по партіях. Якщо ми найближчим часом не закінчимо з реформами, то ми уже точно ризикуємо перетворитись у валізу без ручки, яку незручно нести і шкода кидати.
В 1991 році режим не віддав владу народові, а тільки трибуну. Ми дуже бідні, але згадайте, як в 2006 році пройшли найдорожчі вибори у світі. Люди вперше тоді голосували за гречку, за цукор, за гроші.
Ми живемо на благодатній землі, але державу чомусь створити – справжню, українську – не можемо. Чому? Тому що слухаємо всіх «комбінаторів», боїмося сказати голосно, чого ми хочемо. Багато часу ми тішилися, що є у нас незалежна Україна – національні байстрюки прокинулися і обібрали нас до нитки. Народ не встигав стежити за політичною «шахівницею» і сьогодні цей туман інтриг не сів на землю. Як народ замучився від інтриг влади. Сьогодні наша політика перейшла на рейки «візантійщини», яка ґрунтується на таємних змовах.
 Яким вітром в Україну заносять українські партії? Візитівка таких партій – це Кремль. В багатьох політиків немає ідеології, а є бізнес – інтереси. А нас простих людей присипляють обіцянками, що ми нічого не пам’ятаємо. І як ми маємо подолати цей рубіж з честю? Ці вибори повинні бути на совісті кожного. Я хочу запитати, чи є в нас воля і сила прибрати зі своєї країни антиукраїнське  сміття? У народу є, але знову появляється нове сміття і кінця-краю цьому немає.
Важко нині достукатися до розчарованих, зневірених сердець людей. На жаль народ, якому Господь дарував незалежну державу, не хоче або не вміє скористатися отриманою свободою.
Читачу! Як виявилось бути вільними інколи важче, ніж рабами. Ми повинні забути погану звичку брати гречку на виборах. Ми повинні зробити державу для наших дітей, внуків і родини. Держава не тримається на тих, хто краде, а на тих, хто сіє, лікує, виробляє, створює робочі місця і платить податки.
Вибори не просто політична кампанія, а тест на національну зрілість суспільства. Олігархи не сплять, вони організовують свої групи, роблять ставки на округи. Наступні вибори повинні бути виборами української нації української ідеї. Від кожного з нас залежить, щоб вибори ці не стали сніговою лавиною обману. Адже все дуже крихке і небезпечне.
Народ помітив , що кожен прихід до влади олігархів розпалює все більше апетити до грабунку держави. Дуже прикро, що у нас на виборах перемагають не ідеї, погляди, переконання, а гроші. Тому нам важко дихати, коли гроші вище від моралі і честі. Чим відрізняється нинішня влада від попередньої?
Попередня влада нам прямо в очі казала, що ми «бидло» і «козли». А теперішня влада відверто не каже, але робить усе, щоб ми самі так думали. Ми живемо в час великої відповідальності.
І так хочеться, щоб наші нащадки впевнено колись с:казали: незалежна Україна відбулася, слава Україні!
Переглядів (1491) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...