ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Олександра Кота

вільний аналітик
22-07-2018 12:14

Декілька думок про шмон на дорогах

Після серії страшних ДТП в країні пішов рух на шмон на дорогах. Так і тягне написати " черговий", але поки стримаюсь. Ану ж бо таки наведуть порядок :) Буду виглядати негарно. Тому хочу висловити тільки декілька думок.

1. Аварії маршруток сталися зовсім не через "переобладнання" чи " непереобладнання". Тому що гальмівна та кермова система в усіх автівок (і пасажирських, і вантажних) абсолютно одинаковісінька. Ба, навіть у вантажних (тих, які потім "переобладнують") коробка передач майже завжди більше "тягова", ніж швидкісна.Тому швидкість руху такого авто трішки менша. Про це знають усі більш-менш досвідчені водії. Тому причиною аварійності можуть бути несправні гальма, невиспаний водій, ремонт на дорозі (зі зміною смуг руху) , недисциплінованість водія, бардак в компаніях, які займаються пасажироперевезеннями, коли ВОДІЇ не сплять нормально по декілька діб, але аж НІЯК НЕ "погано переобладнанні автівки". Не дерли би шкіру з людей, захищаючи на внутрішньому ринку 20 років "Газелі" та "Бички" з російською пропискою, а пустили би на ринок автівки з Європи, то ніхто би не займався цим дурним "переобладнанням", збагачуючи ліві контори.

2. Доклали руку до такої ситуації і наші "деб..ли", вибачте, але іншого слова не знайшлося, які постили явні фейки про "безпредєл аваковской недореформированой полиции". У результаті таких масованих атак молоді хлопці, які прийшли в поліцію, почали підсвідомо уникати проблемних ситуацій, бо вже завтра будеш у Ютубі, та ще й в "обрізаному" вигляді без початку та кінця. Результат - величезна кількість водіїв, які увірували в безкарність та у власну нелоторканість, між тим як їм, дурням, життя намагалися рятувати.
Було добре видно, звідкіля крильця у цих фейків, але більшість користувачів розповсюджувала величезну кількість таких "гнівних" матеріалів, докладаючи зусиль по маргіналізації поліції, та, врешті, на усю систему влади в Україні. Аби гірше. На більше у цих фейкометів розуму немає. Або завдання не дали. З інших кабінетів ...

3. Внаслідок "страшного зубожіння" кількість автівок у нас росте просто в геометричній прогресії, а дорожня логістика залишилась від Лєоніда Ілліча. Останнім часом взялися за це, але результати будуть не сьогодні і навіть не завтра. Тому вихід - у жорстому контролі швидкісних режимів. Іншого не буде. Коли їдеш зі швидкістю 50-60, (при знакові 40), а тебе обганяють з усіх боків та ще й сигналять, вважаючи " автотєлєгою", то іншого й не дочекаєшся, крім як отаких " кривавих" досягнень.

4 . Хотілося би, звичайно, нормальних кроків по наведенню ладу. З залученням експертів які не на грантах розуму набралися:). Попитайте самих водіїв маршруток, вони вам таке розкажуть, що ніде не почуєте. Про величезні автовокзали (наприклад, у Хмельницькому) і хто там "править". Про "обов"язкові внески" , про рішал. Врешті - решт про "хазяїв", які можуть просто ігнорувати місцеву владу в Україні. Бо у них десь "там" добре прихвачено... Про це колись почуємо?

Тому не "трусити грушу" потрібно, щоб більше груш нападало", а почистити від короїдів, побілити, та підливати. І посадити новий сад. На майбутнє. Тоді й буде результат.
Переглядів (1177) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...