ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Сергія Зарайського

Керівник Інформаційної Агенції БукІнфо, власний кореспондент УНІАН у Чернівцях
20-07-2018 12:39

Як путінець Сєргєй Марков брав гроші у Степана Бандери - фотофакт

Розповім я вам одну сенсаційну бувальщину. Хто цікавиться політикою, чули і знають про одіозного путінського політолога Сєргєя Маркова, який нині особливо активізувався після загарбання Росією Криму і створення Лугандонії. У нього постійна імперсько-шовіністрична каша в голові, але особливо він виділяється своєю ненавистю до НАТО і... бандерівців, називаючи їх "двічі фашистами" ))). (Погугліть, якщо не в курсі). Так ось. Я знайшов унікальний документ за 2007 рік. Саме тоді, у червні місяці (11-13 червня), в Києві дипломатична Академія МЗС України організувала масштабний форум, присвячений проблематиці Євроатлантичної інтеграції України. Було багато дипломатів, журналістів, Росію ж тоді представляв цей Сєргєй Марков, його чомусь теж запросили. За регаліями він тоді був депутатом Держдуми РФ п'ятого скликання від прокремлівської партії «Єдина Росія», заступник голови Комітету в справах громадських об'єднань і релігійних організацій. Він різко виступав проти НАТО, кричав, що Україна зобов'язана залишатися в імперському стійлі і таке інше... Після першого дня роботи форуму він полетів до Москви.
І тут - найцікавіше. В оргкомітеті Форуму був онук Степана Бандери, теж Степан - журналіст з Канади. Сміючись, він мені показав розписку від Маркова, від якої я ледь встояв на ногах.
Рускій "антіфашист і антібандеровєц" запросив в організаторів за свою участь у форумі 700 доларів США, про що підписав відповідну розписку, вказавши, що отримав ці гроші ВІД СТЕПАНА БАНДЕРИ ))))) (Дивіться фото)

Звісно, я не міг обійти це стороною і все це зафіксував. Потім якось це все забулося. І ось, днями, я надибав у своєму великому фотоархів цей історичний документ ))) Насолоджуйтеся :)

 

Фоторепортаж
Переглядів (556) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...