ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
01-07-2018 22:06

ХТО ТАКИЙ «БАРОН» (ЧИ ТО БАРАН) ХОДОС?

Для єврейської спільноти і тих, хто «в темі», це питання, можливо, виглядає банальним. «Скандальний графоман, бездарність, сепар, антисеміт, українофоб, брехун, психічно хвора людина» – відповість вам майже кожний.

То як же так, панове патріоти, що не так давно ви його підтримували, цитували, друкували, піарили?

«Адже ми не знали, що він українофоб і сепар» – відповідають мені вони.

А де ж були ваші совість, почуття справедливості, чуйка, і, нарешті, логічне мислення, коли протягом багатьох років ваших співгромадян-євреїв обливали брудом, знущались над їхньою Вірою (до речі, Вірою Христовою)? Та дуже привабливим виявилось, що єврей зводить наклеп на євреїв. А, між іншим, в Ізраїлі і США українські євреї пересварились з російськими за Україну. А в Дніпропетровській Менорі стояла черга на запис у добровольчий батальйон «Дніпро».

Отак, панове! Цікаво вам було разом з соціалістом Морозом, коли в газеті «Сільські вісті» редактором, який незадовго до того писав, що треба «палити жовто-блакитний прапор разом з бандерівцями», публікувалися з посиланнями на того ж Ходоса антисемітські статті авторства колишнього замполіта дивізії НКВС, яка нищила УПА, та сексота КДБ, який приносив у партком списки студентів Київського державного університету, що збирались біля пам’ятника Шевченку. І результату довго чекати не довелось. Той же Ходос звертається до громадян України в Донбасі на підтримку так званих «ДНР» і «ЛНР», таврує українських націоналістів, Правий сектор, Українську Православну Церкву Київського Патріархату.

Ваш вчорашній друг виявився запеклим ворогом України та українців. Але до цього часу його чомусь позиціонують як українського громадського діяча, письменника, голову Харківської єврейської релігійної громади, барона, рабина. Значить, комусь так треба. Кому? Кому потрібно сьогодні розігрувати «єврейську карту», ганьбити бандерівців та одну з релігійних течій хасидизму Хабад у макулатурі, яка складається з 20-ти книжок, та словесного поносу з десятків відеороликів? Відповідь очевидна. Тим, хто намагається зруйнувати Державу зсередини. І на це витрачаються ворожими силами чималі кошти. Адже видання його нісенітниць, абсурду психічно хворого та відео – це щонайменше 15 редакторів, режисерів, операторів, архіваріусів, психологів-маніпуляторів громадською думкою, десятки кореспондентів, апаратура, студія, за що треба платити, і чимало.

На кого ж розрахована вся його підступна пропаганда? Освічена, віруюча людина одразу ж помітить у цих (до речі, майстерно зроблених) опусах фальш і брехню, але більшість людей у нас, незважаючи на величезну кількість дипломів про вищу освіту, залишаються легковірними і темними, не вивчають Біблію і не знають історію. Більш-менш логічно мисляча людина поцікавилась би чомусь прихованою біографією автора. Адже «письменницьку» та «громадську» діяльність цей «борець за православ’я» розпочав аж у віці 50 років. А чим займався до цього?

Виявляється, ніякий він не барон, бо цей титул йому ніхто ніколи не давав. Так само, як і не рабин. Де він учився на рабина? В Харківському педінституті? В буцегарні? Чи на курсах КДБ? Там поверхнево вивчав Танах (Старий Заповіт з додатками) і Талмуд, а також фальшивку царської охранки «Протоколы сионских мудрецов», що стосується не зовсім толерантних висловлювань двотисячолітньої давнини окремих єврейських мудреців щодо оточуючих їх народів (мова зовсім не йде про українців і росіян), які приносили в жертву своїх дітей, крали, вбивали, займались гомосексуалізмом і скотолозтвом. Ніколи Ходос не був рабином (хіба що завгоспом у синагозі) і не провів жодного богослужіння, бо не знає найпростіших молитов.

Нехай би розповів, за які кримінальні злочини відбував покарання, хто його батьки, звідки у шкільного вчителя квартира в Харкові за мільйон доларів і художня колекція за десятки мільйонів доларів.

Цікаво було б дізнатись, хто і коли завербував його та впровадив у совєтську делегацію до Нью-Йорка, де їх по-людськи зустрів і благословив Менахем-Мендл Шнеєрсон, сьомий Любавицький ребе, духовний лідер хасидського руху Хабад.

Чому саме проти руху Хабад направлена вся буйна діяльність цього «громадського» діяча? Тому що КДБ достеменно знав, що хасиди були найзапеклішими ворогами совєтської влади, з ініціативи яких ще у 1918 році всі рабини закликали євреїв захищати УНР та не визнавати владу більшовиків. Конфлікт Хабад з СРСР вже давно вичерпаний з дозволом свободи віросповідань, і тепер майже в усіх великих містах функціонують хабадські синагоги, але колишніх агентів не буває, тому по інерції цей Ходос продовжує свою брудну діяльність.

Які в нього власні мотиви (на чому він засвітився)? Ревізор Хабад, приїхавши до Харкова, виявив, що хтось (чи не голова релігійної громади?) скомуніздив величезні кошти, призначені на відбудову синагоги.

Мої українські друзі натякають на те, що Ходос агент ФСБ, але думаю, що навіть ФСБ не буде мати справу з таким відморозком. Скоріше за все, його підтримують імперські шовіністичні та нацистські організації Росії та їхні однодумці в Україні. Тому у нас і не чіпають його, як і різних Гекків, Василишиних, Дульських та подібну гидоту, як і провокаційну макулатуру на Майдані Незалежності та в окремих книгарнях, підривну діяльність багатьох сайтів і каналів. Російським шовіністам прислухатись би до народної мудрості «Жид крещёный, что конь лечёный, что вор прощённый, что волк приручённый».

Уся ця активність згаданих провокаторів мала б стати посміховиськом, але, на жаль, воно не так, і їх продовжують цитувати засоби масової інформації та активісти певного штибу на мітингах. Чого тільки варті антисемітські висловлювання колишньої лідерки одеського Правого сектора Сойкіної та гасла під час ходи на честь дня народження Степана Бандери в Києві «Ні – Хазарському каганату!», які слово в слово повторюють Ходоса та лідерів так званої «ДНР»!

Що їм, пенькам, сказати? Пишатись треба тим, що на території сучасної України у ті далекі часи, коли Європа була ще напівдикою, а Московщини не існувало, функціонувала цивілізована держава Хазарський каганат, складовою якої була Київська Русь («Про хазарів і хозерим» – www.bukinfo.com.ua/blogs/show?lid=96306 і «Барани з дипломами про вищу освіту» – www.bukinfo.com.ua/blogs/show?lid=86882). Адже так нас усіх скоро налаштують і проти святого Володимира, Мазепи, Шевченка, Грушевського, УПА та самої ідеї самостійності України.

Цьому Ходосу за наклепи, українофобію, сепаратизм, розпалювання національної та релігійної ворожнечі давно пора за грати, але хтось кришує. Хто?

Отже, хто, на мою думку, цей «барон» (чи то баран, чи то Мюнхгаузен) Ходос? Насамперед продовжую наполягати на тому, що всі народи, в тому числі єврейський, мають право на своїх виродків. Не вважаю цю істоту також психічнохворою і непідсудною, хоча, безумовно, це патологія і збочення. На мою думку, він, як і всі ці Гекки, Василишини, Дульські, – професійний провокатор, який підтримується ворожими Україні та її народу імперськими шовіністичними та нацистськими силами Росії.

Будьмо пильними!

Слава Україні!

Переглядів (1636) / Коментарі (8)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...