ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
25-05-2018 18:08

Хто такі «жидомасони»

Інформаційний простір буквально засраний російською шовіністичною та нацистською пропагандою про так званих «жидомасонів». Підгавкують їм і наші паскуди та барани. Ця пропаганда, розрахована на малоосвічених і недолугих, виявилась настільки в’їдливою, що заполонила думки багатьох людей, в тому числі й освічених.

Хто ж такі «жидомасони» і звідки вони взялись в Україні? На це питання автор лаконічно, та обґрунтовано, намагатиметься дати вичерпну відповідь.

Нещодавно в розмові зі мною одна приятелька, яка має вищу гуманітарну освіту, висловилася, що в усіх бідах України винні «жидомасони» при владі. Тільки не подумайте, що вона ксенофобка чи антисемітка, скорше навпаки.

– А де ви бачили там жидомасонів? – спитав я. – Назвіть хоча б одного.

– Будь-ласка, можу навіть з десяток: Порошенко, Тимошенко, Філарет, Гузар, Парубій, Тягнибок, Турчинов… – як з автомата, випалила вона

– А чи знаєте ви, що Порошенко, Тимошенко, Філарет – православні християни, як і ви та ваш улюбленець християнський соціаліст Добкін, – пояснив я і подумав, що нам ще не вистачає партії християнських атеїстів.

– Ні, вони неканонічні, – відповіла вона

– А хіба віра у Всевишнього може бути неканонічною? На мій погляд, канонічною може бути тільки Біблія, а релігії, конфесії, культи, молитви – це все витвір людей. І чи знаєте Ви, що Парубій і Тягнибок теж християни, греко-католики?

Зрештою вдалось переконати, що названі особи ніякі не «жидомасони», а звичайні українці-християни, і ніякого відношення до євреїв не мають.

– А Турчинов!? – раптом випалила вона.

– Так і він теж християнин, протестант.

– То вони і є жидомасони! – не заспокоювалась моя співбесідниця.

– Але ж протестантську релігію сповідують більшість людей Європи та Америки, і ніякого відношення до єврейства вона теж не має, а її духовний фундатор Мартін Лютер був запеклим антисемітом.

– Дякую, а я про це й не знала, – вибачилась приятелька.

Можливо. Не знала ж рідна сестра моєї знайомої, що Ісус Христос і майже всі апостоли були євреями. А дізнавшись, втратила свідомість. Це сталось у Воронежі.

Так от! Масонські ложі (масон – франц. муляр) закриті угруповування «вільних каменярів». Це християнські організації, які виникли в Англії у ХVІІ столітті і поширились на Україну у ХVІІІ ст. До масонів належали Іван Котляревський, Тарас Шевченко, Микола Драгоманов, Кирило Розумовський, Микола Терещенко, Михайло Терещенко, Володимир Чехівський, Симон Петлюра, Михайло Грушевський, Павло Скоропадський та багато інших видатних українців.

Євреїв у масони не приймали. Але нашим ворогам і дурням на це начхати. До всіх, хто не з ними і їм не подобається, вони ліплять «жиди». Так з’явились «жидомазепинці», «жидобільшовики», «жидофашисти», «жидохристияни» і «жидобандерівці»…

Беззмістовне пояснення «жидомасонства» і у Вікіпедії. Та зрозуміло одне, що «жидомасони» – це жупел, як і «всесвітня змова» та «Хазарський каганат», ворожих спецслужб для розкладу, розколу та розпаду України.

Слава Україні!

Переглядів (1332) / Коментарі (10)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...