ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Остапа Юрійчука
14-03-2018 20:53

Чи підпише Північна Корея Будапештський меморандум ?!

    Чи  підпише  Північна Корея Будапештський меморандум ? !
         Я не випадково поставив таке нериторичне запитання, бо на тлі того, що сьогодні витворяє Путін та його бандитська шайка із нашою стражденною Україною,яка добровільно віддала свою ядерну зброю ,таке запитання може поставити кожна мисляча людина. Коли Україна 5 грудня 1994 р. погодилась віддати свій ядерний арсенал, котрий вона отримала у спадок від розваленого Радянського Союзу  то Російська Федерація, США та Велика Британія(  згодом до них долучились Франція та Китай ), як держави гаранти підписали Будапештський меморандум, де у ст.2 наголошується, що “  Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії  та Сполучені Штати Америки підтверджують свої зобов’язання утримуватись від загрози силою або її застосування  проти територіальної цілісності або політичної незалежності України і, що їхня зброя ніколи не буде використовуватись проти України,окрім цілей самооборони або якимось іншим чином згідно із Статутом Організації Об’єднаних Націй ”.
              А уже 15 січня 2018 р. глава МЗС Росії Сергій Лавров  заявив
, що Україна, допустивши Майдан,  порушила Будапештський меморандум, а не Росія, яка так і не застосувала ядерну зброю  проти України. Де Будапештський меморандум, а де Майдан і який між ними логічний зв'язок. Також Лавров зауважив, що “  Росія продовжує поважати територіальну цілісність України після анексії Кримського півострова і питання перегляду  “ Великого договору ” від 1998-го р. неактуальне”. Хочуть запевнити нас українців, що у Кремлі засіли одні благородні самаряни, котрі лиш про те й думають як би допомогти  Україні. Отак високопоставлений лукавий фарисей приліпив горбатого до кремлівського муру , бо те що витворяє Росія в українському Криму і на Донбасі то все повага до суверенітету та теротиріальної цілісності України.Своєрідно і  високо дипломатично трактують українські події  “ господа хорошие, товарищи дорогие у Кремлі.Тобто, якщо після 18  березня 2018 р. Ксенія Анатоліївна Собчак разом із Олексієм Навальним і Григорієм Явлінським організують у Москвігосударственный переворот “ , то нам українцям слід задравши штани бігти до первопрестольной і помагати їм гнати в шию поганою мітлою отого ленінградського виплодка Путіна.Бо згідно логіці п.Лаврова маємо на те повне моральне право.Так би мовити долг платежом красен. У Кремлі усі чомусь упевнились,що Росія це така собі священна корова, спокій котрої ніхто не сміє потривожити.Хибна то  є думка, бо уже зараз б’ють Путіна по загребущих руках і що дальше то дужче  будуть бити.А ще в черзі стоять міжнародні ісламісти, котрі після того, що Росія сотворила у Сирії мають ряд запитань до кремлівських упирів.Мабуть імперська бравада тут не пройде.
       
 Але повернемось до Північної Кореї та її ядерного арсеналу, котрий так тривожить і денервує США Японію та сусідню Південну Корею. Наприкінці минулого року Президент США Дональд Трамп і партійний лідер Північної Кореї  Кім Чен Ин обмінялись погрозами,котрі налякали увесь світ. Годинник Судного дня став показувати на дванадцяту, бо світ впритул наблизився до ядерної катастрофи.Потім 9-25 лютого 2018 р. у південнокорейському Пхьонгчхані  відбулись ХХІІІ –і зимові Олімпійські ігри , де команди Республіки Корея та КНДР ішли під одним прапором.Отже брати попри різний суспільно-політичний устрій таки можуть домовитись.Лишень би добрі сусіди – Росія і Китай та США не пхались до братньої бесіди.Ще будучи школярем читав я колись корейську народну казку про двох братів, котрі вночі носили один одному під двері фанзи мішок рису, бо знали, що у кожного є діти котрі хочуть їсти.Мабуть і зараз заможна Південна Корея поділились би своїм добробутом із братами ,але на перепоні стоїть нелюдська комуністична ідеологія північнокорейського лідера Кім Чен Ина і решта вищезгаданих суб’єктів навколо ядерного процесу.
         
 Недавно з допомогою південнокорейських дипломатів Дональд Трамп і Кім Чен Ин  домовились про особисту зустріч до травня місяця , де будуть вести мову про    денуклеаризацію Корейського півострова. Придумали американські дипломати такий собі новий термін. Мабуть запропонують Пхеньяну новий варіант Будапештського меморандуму, щоби якось забрати із рук неврівноваженого  північнокорейського лідера атомні бомби і балістичні ракети. У грудні 1994 р Президент США Біл Клінтон , Прем’єр Великої Британії Джон Мейджор і Президент Російської Федерації Борис Єльцин всучили у Будапешті нашому дурнуватому Президентові Леонідові Кучмі отой Меморандум, котрий нікого і ні до чого не зобов’язував. Такий собі дипломатичний папірець , кажуть , що міжнародновизнаний юридичний документ і якщо його розтиражувати то можна із ним ходити до уборної.
         
 А результат ми маємо тепер коли Україна щодня  вмивається кров’ю своїх синів, бо протиставити Москві нічого, хіба ,що граблі на які вічно натупають наші недолугі керманичі.Але  видається мені ,що не на того напали бо  Кім Чен Ин,  оцей хитрий азіат, не дасть обвести себе навкруг пальця і буде вимагати серйозних гарантій безпекипівнічнокорейського режиму.Одним фальшивим Меморандумом тут не обійтись.
          Усі прекрасно розуміють що від ядерного конфлікту на Корейському півострові найбільше виграла б Росія.Світ забув би про Україну та Сирію, про якісь там санкції супроти Росії за її бандитську міжнародну політику.А про якийсь там Будапештський меморандум уже ніхто б і не згадував бо думали би про грядущий Апоколіпсис. 
 
     
Переглядів (961) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...