ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
07-03-2018 07:02

Партій у нас як грибів після дощу…

Лукаві нас приспали і обікрали (Т.Шевченко)
Українці негативно відгукуються про політику та партії. Спілкуючись із людьми, іноді , здається, що ці поняття  ототожнюються з нецензурщиною та лайкою. У чому причина такого явища? Спробуємо розібратися..
Нині в Україні функціонує понад 350 партій і це в той час, як в дострокових парламентських виборах  2007 року  брало участь тільки 28 партій. Кому потрібні ці всі партії на папері?!І всі вони «стоять на атасі», і чекають своєї черги, щоб на виборах  розвести нас, як котенят.
За 25 років незалежності у нас було багато різних партій: «Собор», «Єдина країна», «Козацька народна партія», «Молодь України», «Наш дім – Україна», «Інформаційна Україна», «Сильна Україна»… Аналізуючи їх назви, помічаєш, що слово «Україна» є предметом  для спекуляцій (наприклад, «Совість України»).
Якщо полистати реєстраційний список партій, виникає думка: «Що дали народу ці партії?». Створювалося чимало партій для задоволення приватних інтересів, а не для громадськості. Скажіть, для чого дві партії щодо захисту дітей війни? Чи може діти війни відчули цей захист? Чого досягнули активісти партії «Товариш»? Національне агентство з питань запобігання корупції не може знайти офіси майже 100 політичних зареєстрованих організацій. Цікаво: не можуть знайти чи не хочуть?
Окрім партій-невидимок, є ще чимало технічних, які працюють тільки перед виборами. Переважно їх використовують для того, щоб відбирати голоси під час виборів у політичних прихильників або для їхньої дискредитації,  для махінацій під час виборчого процесу. А зараз ці партійні проекти перебувають у сплячці, тобто не функціонують.
Думаю: партії, які протягом міжвиборчого періоду не подавали жодних ознак політичного життя, не повинні брати участь у виборах ОТГ. Адже вибори – це підсумок політичної діяльності партії, а не старт її політичної кар’єри. Такі фіктивні партії потрібні владі як ширма, як політична парасолька для бізнесу і впливу.
Можливо, такі партії потрібно ліквідувати. Бо користі від них немає. Пора Міністерству юстиції розпочати партійну санацію (ліквідацію). Адже українців дратує надмірна кількість партій, що з’являються у вітчизняному політичному просторі. Водночас  велика  кількість партій  негативно впливає на справедливі вибори, а відповідно і на якість життя українців. Якщо хочемо мати європейський рівень життя, то, можливо, пора розпочинати використовувати досвід Європи в політичному житті країни? Не 350 партій, а кілька дієвих, результати діяльності яких легко проаналізувати та визначити: «Працюють вони на користь громаді чи проти неї!»
У нас на місцевих виборах завжди йде боротьба  гаманців місцевих олігархів та панів з простим людом, підлеглими. І що ми маємо? За кордоном великий бізнес є благодійниками та меценатами, а у нас олігархи та місцеві князьки, які по надцять років не залишають депутатських лав, йдуть в політику, щоб доїти місцевий бюджет! І до тих пір, допоки ми будемо вестися на це, добра нам не бачити.
А  буває, що на виборах є також і «рєшали». Влада не розуміє, що народ не може весь період блукати у дебрях брехні. Керівники при владі не мають бажання втрачати свій вплив на підлеглих та ресурси.
За логікою, саме вибори у об’єднаних територіальних громадах мали б стати твердою цеглиною у побудові нової, справжньої держави. Але, на жаль, коли відбувається об’єднання громад, знову ходять холуї, які не дають людям спокою. Практично українці принижені в себе вдома. Але ж, рабів до раю не пускають. І тому так важко у нас народжується нова країна.
Водночас хотілося б поговорити про таке ганебне явище як політична проституція та зрадництво. Це своєрідний тренд української політики і взагалі суспільства. Скільки місцевих діячів бігають на виборах з партії в партію?  Гадаєте: думають про людей? Їх головне політичне кредо "все продається" і "хата з краю". Тому численні політичні проекти, про які до виборів ніхто не чув і не знає, - засіб для узурпації влади та поневолення народу!  Вчора – в регіонах, сьогодні проєвропейська політична сила. Так ,Читачу, хіба тобі такі невідомі? Чи, може, за ніч у них змінився світогляд? Або ж навчилися по-іншому думати? Вони дальше продовжують купувати виборців.
Читачу, будь обережним: є також закулісна виборча кухня! Недаремно, у народі кажуть, що не головне, як голосувати, а головне, як рахувати. Найбільша фальсифікація результатів народного волевиявлення відбувається під час підрахунку голосів. Водночас, чим ближче вибори, тим більше накаляється градус протистояння. Головне, щоб була висока явка людей. І на цих виборах потрібно рятувати від політичних банкрутів, брехунів і шахраїв всіх ґатунків. Бо вони нас роз’єднують! А місцеві вибори повинні нас об’єднати в громаду, де представлені погляди всіх і кожного. Адже ці вибори – останній бастіон незалежності. Саме тому політичні гравці думають не тільки про місцеві вибори в ОТГ, насамперед у них в думках підготовка до парламентських. На цих виборах вони створюють плацдарм для майбутнього «штурму» Верховної Ради України. І, заради своєї перемоги, ці політичні сили не гребують будь-якими методами агітації.  Вони ж добре знають, що виборчий бюлетень має значно більше сили, ніж куля. Тому великі політики продають нас, народ, у Києві в рабство (голосують пенсійну, медичну реформи), а тут ремонтують за бюджетні кошти садочки, школи, видаючи це за велике месіанство, вводячи людей в оману. Хоча, насправді, займаються політичним хабарем! Цікаво виходить: дурять нас за наші ж гроші!
Думаю, що винні у всьому українська толерантність і пасивність, бо самі вони дають зрадникам почуватися вільно і безпечно. Пригадайте, як під час керування Партії регіонів окремі місцеві політики підтримували регіоналів і до чого це призвело у 2013-2014 роках. Та й зрештою, до сьогоднішнього дня ми пожинаємо плоди цієї влади. А вони, тодішні регіонали, вже вміло замаскувалися в інших партіях і чекають свого зоряного владного часу!
Ще Платон влучно підмітив: „Плата за громадянську пасивність – влада злодіїв!”. Так що задумайся над цим, Читачу, здаючи свій громадянський іспит на чергових виборах! Адже важливий голос не тільки на парламентських виборах, а й місцевих, тим паче в ОТГ, яке матиме більші можливості. Перед тим, як зробити вибір, необхідно відключити емоції та подивитися на справи, які кандидат зробив у минулому, як сказано у Біблії: «Кожне дерево пізнається по плодах!
Водночас , можливо, проблема не в політиці (яка була, є  і завжди буде частиною суспільного життя людей), а в нас самих і в нашому виборі?
Переглядів (2067) / Коментарі (6)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...