ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
02-03-2018 17:44

Антидиверсійний фронт

 

Що б ви мені не казали: АТО, гібридна, російсько-українська або ще якась …ська війна – глибоко переконаний і маю на це вагомі аргументи, що проти України багато десятиліть, а може й століть, ведеться брудна підступна диверсійна війна, мета якої не тільки не дати можливості її народу створити самодостатню розвинуту та цивілізовану Державу, а й довести неспроможність українського народу до державотворення. В окремі періоди ця війна переходить (як тепер) у гарячі форми. Особливість цієї війни полягає в тому, що агресорами в ній виступають не тільки імперські шовіністичні сили сусідніх держав, а й місцеві та галузеві князьки зі своїми лакеями, які під патріотичними гаслами добре пристосувались до різних колонізаторів і навчилися імітувати бурхливу діяльність та маніпулювати свідомістю населення, дурити й експлуатувати свій народ. Подивіться навкруги і ви побачите на керівних посадах у державі все тих же партократів, сексотів, лакеїв або їхніх дітей та внуків, не говорячи вже про старих прислужників СДПУ(о), КПУ або ПР. Керуючись не народними інтересами, а своєю жадібністю та ненажерливістю, вони нахабно грабують народ і його надра, гальмують розвиток науки, модернізацію виробництва, перетворюють освіту в профанацію, а людей у злиденне бидло.

Вся ця війна ретельно готується фаховими військовими, ідеологами та психологами. І треба віддати належне їх високому професійному рівню.

Їхній перший успіх – це зневіра і байдужість наших громадян. Адже скільки можна: пройшли дві такі важкі Революції, остання ще й кровопролитна, однак після кожної – все гірше й гірше, на зміну одним запроданцям, злодюгам і шахраям приходять інші – і не видно цьому кінця. Мабуть, резерв у наших ворогів великий і формується він не у сусідів, а в нас, під нашим носом, на нашій землі нашим коштом.

Чи зможемо ми протистояти такій напористій і підступній агресії, чи зуміємо створити антидиверсійний фронт, знешкоджувати диверсантів на місці злочину – від цього залежить майбутнє держави, благополуччя наше й дітей наших.

Найбільш небезпечною, на мій погляд, є внутрішня агресія проти України, яка ведеться під патріотичними гаслами і направлена на фальсифікацію історії та роздмухування міжнаціональної, релігійної та міжрегіональної ворожнечі. Щоб її знешкодити, від людей не вимагається знання військової стратегії, володіння зброєю, якихось суттєвих обмежень і жертв; треба просто думати, читати і, головне, аналізувати.

До прикладу, чому нам нав’язують в якості ідеологів і духовних батьків нашої незалежності доволі сумнівні постаті та концепції? В чому, наприклад, заслуги перед Україною Богдана Хмельницького? В тому, що він знищив сотні тисяч українців, поляків, євреїв; по-лакейськи вірно служив польському королю, а потім його ж і зрадив; у тому, що, врешті-решт, продав Україну Московії на 337 років?! Шанують його в Москві; ну і хай собі. Він у них це заслужив. Та й нашу історію протягом століть писала Московія, в якій і наші спільні далекі пращури, які вперше створили державність на цій землі і частково Київську Русь, хозари, нібито були погані, і Мазепа був зрадником, а Коліївщина та Хмельниччина (як проект московських спецслужб) видаються нам як національно-визвольний рух українців.

Чому духовними батьками українського націоналізму та нашої незалежності нам нав’язують Миколу Міхновського та Дмитра Донцова, свідомо замовчуючи ім’я першої людини, яка обґрунтувала необхідність політичної незалежності України (книга «Ukraina Irredenta» («Україна уярмлена»), 1895 р.) і вела активну боротьбу за неї, – Юліана Бачинського, у якого і вкрав ідею самостійності України Микола Міхновський – автор брошури «Самостійна Україна» (1900) та проекту Конституції (1905). Чи не тому, що у Бачинського були ліві, марксистські, погляди? Але ж майже весь національно-визвольний рух у ті часи був соціал-демократичний, а програма ОУН (як і тепер ВО «Свобода») мало чим відрізняється від комуністичної. Хоча, по суті, на мій погляд, ідеологія Міхновського-Донцова не націоналістична, а шовіністична з присмаком нацизму. Та й, врешті-решт, у 1991 році перемогла ідеологія не Міхновського-Донцова, а Бачинського. Хіба не знають це в Інституті національної пам’яті? Я думаю, що замовчується все це свідомо на догоду їхнім побратимам-шовіністам Росії.

А чому замовчуються окремі (саме окремі, бо вкупі вони тоталітарні) ідеї Миколи Сціборського, які стосуються професіоналізму влади та різних партій? Чи не тому, що він розкриває гнилу сутність політичних партій, їхню схильність до продажництва, підкупу та корупції? Чи не тому, що майже всі наші рейтингові партії годуються корупційними грошима, а їхні лідери – демагоги, маніпулятори і непрофесіонали?

Другим, не менш важливим, напрямком диверсійної діяльності є економіка та фінанси. На наших очах в результаті ліквідації майже сотні банків та обкрадання їхніх вкладників підірвана фінансова система країни. Тобто заощадження громадян, які мали йти на розвиток країни та зміцнення національної валюти, опинились у кишенях банкірів і можновладців.

Що вам ще незрозуміло, панове? Хіба ви не знаєте, що «цар, який не знайшов злодія, - сам злодій»? А міг же президент як гарант Конституції запобігти пограбуванню людей, повернути їм вкрадені кошти, але не зробив цього, як не зробив і з грабіжницькими комунальними тарифами.

Вибухонебезпечним є і наш бізнес, який працює і отримує прибутки здебільшого не від модернізації виробництва, ресурсозбереження, підвищення якості продукції та продуктивності праці, а за рахунок ухиляння від податків, «купи-продай», махлярства з цінами та обману споживачів.

Продаж наших підприємств іноземним інвесторам теж не вирішує проблеми, а ще більш ускладнює їх, адже іноземці, засвоївши і вдосконаливши наші методи шахрайства та корупцію, ще більше висмоктують національні ресурси, позбавляючи цілі галузі та регіони перспектив подальшого відродження та управління. Модернізуючи виробництво, вони насамперед намагаються отримати та вивезти за кордон для себе максимальний прибуток, перетворюючи при цьому наших працівників у бездумних виконавців і дешеву робочу силу. Створюючи АСУ, вони перебирають всі важелі дистанційного управління нашими підприємствами у свої країни. Тобто в будь-який час вони можуть, наприклад з Лондона, Дубліна чи Москви, зупинити роботу всіх наших підприємств а також енергосистеми. Оце так самостійність і незалежність України! А може все це іноземна експансія без застосування сили? А хіба монополізація промислового чи сільськогосподарського виробництва, науки, мистецтва, освіти кількома політичними шоблами не диверсія проти країни? Як і те, що інженерні споруди розраховуються на довговічність не 50 і 100 років, а в кращому випадку на 20?

Однак наші зовнішні і внутрішні вороги не задовольняються тільки фальсифікацією історії та окремими диверсійними актами. Їхня кінцева мета – позбавити Україну можливості стати самодостатньою та високорозвинутою країною назавжди. А стратегічний план полягає в тому, щоб не дати їй висококваліфікованих спеціалістів шляхом дискредитації середньої школи, знищення професійно-технічної та профанації вищої освіти і науки. Ще раз озирніться, панове, і ви побачите, що наші виші перетворились у фабрики з виробництва дипломів для сірої маси та профанації знань; що наука, особливо технічна, занедбана; що немає кому вчити наших дітей, бо, поважаючи себе, чогось вартий фахівець не піде працювати в університет за 100-200 євро на місяць, а поїде за кордон або організує свій науково-технічний бізнес.

Глибоко помиляються ті батьки, які вважають, що навчити дитину можна за кордоном. Невже ви думаєте, що там вивчать нашу людину на лікаря, інженера, агронома, зоотехніка, айтішника? От на політолога, журналіста, артиста, юриста, афериста, маркетолога, менеджера та іншу херню-муйню – можливо, але не передадуть методологію та нові технічні ідеї. Не навчать вони там розраховувати бетон, конструкції, проектувати будівлі, споруди, машини. У кращому разі дадуть програму розрахунків на ЕОМ, залишаючи при собі алгоритм. І, якщо знадобиться сконструювати щось нетипове, нове, оригінальне, щоб зверталися до них, у Німеччину, США чи інші країни, і платили їм за це. Не будуть вони передавати нашим секрети майстерності та нові технології, бо самі шукають, у кого б скомуніздити. От ретельно виконувати технологічні операції і при цьому не аналізувати і не думати – цьому дійсно навчать. Ну, а якщо знайдуться наші здібні діти, які зможуть щось корисне взяти для себе та ще й запропонувати їм, то їх так пов’яжуть, що з тієї країни вони вже не виїдуть.

Отже, халтура та профанація в підготовці кадрів високої кваліфікації, особливо в науково-технічній галузі – один з основних напрямків диверсійної діяльності ворожих спецслужб при підтримці наших запроданців і бариг.

Паралельно з розглянутими напрямками проводиться цілеспрямована діяльність з підбурення різних сепаратистських настроїв міжетнічної, міжрелігійної, міжрегіональної та культурної ворожнечі в країні. І всі ці підривні заходи не знаходять серйозної протидії зі сторони влади та байдужих громадян. От, згадайте резонансну провокацію з газетою «Сільські вісті», в якій наші політичні боси показали себе справжніми баранами, підтримавши проект російських спецслужб та їхньої агентури – головного редактора газети, який не так давно закликав палити синьо-жовтий прапор разом з бандерівцями; авторів скандальної публікації: колишнього замполіта дивізії НКВС Шестопала та партійного сексота Яременка; при участі відомого сексота Ходоса. Де ж сьогодні ці барани та ті, хто розповсюджував провокацію? Виявляється, що вони знову при владі, знову щось очолюють і чимось керують. Чи може Україна почувати себе в безпеці з такими правителями?

А от і нова провокація. Цього разу з так званим «новим Єрусалимом» на півдні України. Тут варто зауважити, що в Ізраїлю ніколи не було і немає ніяких планів щодо колонізації території України (де Ізраїль, а де Україна!).

Проваливши проект під назвою Новоросія, імперські шовіністичні сили Росії вирішили реабілітувати себе новою авантюрою з безпрограшною єврейською картою. Тут спрацьовує диверсійна технологія двох рук: одна рука розливає мастило, а друга кидає в нього недопалок. Тобто, відомий провокатор і професійний шпигун (так він сам себе називає) якийсь Гекко під псевдонімом Беркут проповідує створення на півдні України держави Новий Єрусалим і тут же із зали лунає зрежисируваний вигук «Не віддамо Україну жидам!»

Протягом багатьох років у знущальному стилі стьоб, в дусі барона Мюнхгазена, «Беркут» у своїх постах постійно знущається над українцями та євреями, називаючи українців здичавілими євреями-хозарами, а Революцію Гідності – державним переворотом. Будучи громадянином Казахстану (та ще 12 країн світу) очолює українську політичну партію «Велика Україна», засновану й зареєстровану у вересні 2006 року. Його диверсійна діяльність має серйозну матеріальну підтримку з Росії, так званих ЛНР та ДНР; у ній беруть участь такі професійні ідеологічні провокатори як Роман Василишин, Едуард Ходос, Філіп Екозьянц, Володимир Матвєєв, В’ячеслав Негреба та інше політичне сміття. Медіапідтримку здійснює теле-інтернет канал «Рассвет», який вільно функціонує в Україні. А на Майдані, в Києві, у вільному продажі – українофобська, антисемітська та нацистська література. І все це під боком у наших правоохоронних органів. І не помічають цієї ганьби наші патріоти – погромники російських банків і культурних центрів, як і не помічали свого часу в своїх рядах багатьох провокаторів типу πздульських. Ніби немає статей Кримінального кодексу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі та зазіхання на суверенну територію України.

У сучасних умовах в диверсійній інформаційній війні наші вороги використовують тролінг як спосіб дискредитації перспективних державних лідерів, відвернення уваги громадян від актуальних проблем і вкидання брехні.

З деякими проявами диверсійного тролінгу читач може познайомитись у деяких провокаційних коментарях на Букінфо різних «Світовидів», «Буковинців», «Таксилів», «Карпів», «Патріотів».

І якщо з терористичною загрозою влада якось (саме якось) справляється, то до диверсій, особливо витончених, у неї руки не доходять. Отже, проблему цю можуть вирішити тільки добробати. Потім долучиться і влада і буде судити добровольців, адже ініціатива карається і жодна добра справа для держави не залишиться непокараною.

Слава Україні!

Переглядів (1178) / Коментарі (3)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...