ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Олексія Сіліна
16-02-2018 13:05

Коротко про Демократію

   Люди милі, викиньте, будь-ласка, з голови зовнішню політику. Ідеальна Демократія - це не українська мова, не Україна понад усе і навіть не слава Україні. Чому слава написана з маленької букви так тому що Слава з великої букви означає вже ту Правду, і захоплюючись ми не замічаємо що потроху, як виразився на святі Хрещення Русі якийсь політик наш - боже Україну хорони, попросту зариваємо нашу Державу в глибоку яму без Попа. Україна понад усе, так цеж чистої води націоналізм, з яким, починаючи з 1939 року боровся увесь світ, щодо мови, так ідентичність народу визначається ніц не мовою, а культурою та традиціями. 

   Економіка... чомусь взяли за домінуючий інститут - зовсім ні. Економіка це прекрасний, один із інститутів державотворення, що надає гормон щастя, але інші інститути в Державі нервово курять, прошу не плутати зі словом покурюють. Києво-Могилянська Академія готує кадри для Європи з українським націоналістичним колоритом. Світу не потрібні націоналісти. Світу потрібні професіонали (від слова професія), прошу не плутати зі спеціалістом. Українським професіоналам світ платить хороші гроші. Нам не треба створювати націю, ми повинні творити Державу. Ідеальна Демократія - це двопартійна система, прошу не плутати з капельницею, а саме Влада і Опозиція. Не узурпуйте владу, не надо. 

   А знаєте чи ви, що state (штат) з англійської мови (доречі Америка розмовляє англійською мовою, а не американською зі своїм неповторним колоритом) перекладається як Держава. І та сама Америка живе при Федеративному устрої, перепрошую найдосконалішому. 

                                                                              P.S. Всіх бажаючих з наступаючим                                                                                                                   Великоднем!

Переглядів (978) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...