ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
08-02-2018 12:42

Україна – космічна держава в центрі Європи

В пам'ять про справжнього сина України!
Читачу, сьогодні хочеться поговорити про першого космонавта Незалежної України, одного зі справжніх її синів – Каденюка Леоніда Костянтиновича. Серед тих, хто вписав своє ім`я в історію космонавтики є і буковинець Л.Каденюк. Він був як згусток енергії. Найщасливішим періодом у космонавта була робота пілотом-випробовувачем. Майже 20 років він випробовував літаки, в основному, винищувачі.
Протягом багатьох років Л.Каденюк готувався до польоту на космічному кораблі. Як тільки Україна стала незалежною, він повернувся на Україну, пишався Україною, був патріотом своєї держави. Незалежна Україна – молода, велика за територією, населенням та інтелектуальним потенціалом європейська держава. Політ першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка був не лише подальшим кроком в освоєнні таємниць Всесвіту, але справжнім проривом в сучасне інформаційне поле людства. Леонід Каденюк – це не лише Людина і космонавт. Водночас це символ нової України. Варто поміркувати над тим, як українець – син мальовничої Буковини, яка є невід`ємною частиною України, здолав свій зоряний шлях.
Каденюк взяв участь у конкурсі з відбору українського космонавта-дослідника для здійснення польоту на «Шаттлі». Він своїм високим професіоналізмом завоював серця американців. Завжди бадьорий, усміхнений і весь у справах. Скромна, інтелігентна людина. Мені пощастило – я знала Леоніда Каденюка особисто. Він в 2002 році балотувався кандидатом в народні депутати по округу Заставнівського, Хотинського, Кельменецького та Сокирянського районів. Зустрічався із виборцями, розповідав про космос.
«Україна молода незалежна держава, яка крокує в третє тисячоліття світової історії», – так починав говорити Каденюк з виборцями. У нього була така енергетика, що виборці, які приходили на зустріч з кандидатом в народні депутати слухали його годинами. Він же кожного вислуховував терпеливо і з любов’ю. Коли став народним депутатом у Верховній Раді – не забував про своїх виборців. Мені пощастило з ним працювати як помічник-консультант народного депутата Каденюка Л.К. Для мене це велика честь. Він розказував молоді яка красива планета Земля, про її неймовірно блакитний колір. Один виток навколо Землі – за півтора години. Він казав, що така наша планета маленька і так погано ми дбаємо про неї. Він ще казав, що певно політикам було б корисно побувати у космосі, щоб побачити, що людям немає чого ділити, а треба все берегти. Він вірив, що можливо існує десь життя, в якомусь іншому вигляді ніж на Землі. Але це дуже далеко. Він вірив у паралельні світи, де існує своє життя. Любов до своєї держави він вже довів своїм космічним подвигом. Його мрія була створити загін космонавтів. Простий українець,  який любив запах сіна, любив і цінив людей, свою землю. Л.Каденюк служив їй до останнього.
Герой України! Працював космонавт не заради матеріальних благ, а заради науки! Він вважав, що Україні, як нікому, потрібений космос. Зоряний злет Каденюка є свідченням того, що інтелект нації живе і мужніє, що він прославив рідний край новими здобутками в Космосі і на Землі.
Тріумф Леоніда Каденюка – тріумф нової України, яка розташована в географічному центрі Європи і стає одним з її космічних «центрів». В 2016 році в  день Космонавтики виступив Герой України Л.Каденюк, який сказав: «На нас лежить відповідальність за долю українства. Нам свободу, добробут і безпеку виплекали в минулому наші діди та батьки». Всі виступи Л.Каденюк закінчив такими словами: «Пам`ятайте, що народ, який не цінує своєї держави і не готовий її боронити, приречений на втрату не тільки державності, а й самого себе». Пливуть роки над Україною, але молодь завжди буде пам’ятати слова першого космонавта України: «Більшого щастя не існує на землі, ніж щастя служити своїй Батьківщині в ім’я її розквіту».
 
Переглядів (1917) / Коментарі (2)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...