ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
  Анатолій Томків  /  Про мене   >>> Сьогоднi: 15-08-2020

Томків Анатолій Миколайович.
Народився у 1954 році в селі Конятин Путильського району Чернівецької області в сім’ї педагогів.
Закінчив Чернівецький державний університет за фахом викладача української мови і літератури. Працював філологом в школах сіл Підзахаричі та Селятин на Путильщині. З 1978 року — диктор Чернівецького обласного радіо та телебачення, редактор молодіжних програм обласного радіо, ведучий передач для дітей молодіжної редакції обласного телебачення для ТБ України. В період армійської служби — кореспондент військової газети „Бойова слава” Чернівецького гарнізону.
З 1990 року А.Томків — учасник створення  пресової служби в системі обласної виконавчої влади, працює головним спеціалістом, керівником прес-служби Представника Президента України у Чернівецькій області, прес-секретарем голів Чернівецької обласної державної адміністрації Івана Гнатишина та Михайла Романіва, керує відділом зв’язків з громадськістю Чернівецької обласної ради, очолюваної Іваном Шилепницьким, на громадських засадах редагує газету УДАІ УМВС України в Чернівецькій області. У 2003 році з ініціативи А.Томківа та за підтримки тодішнього керівника області Михайла Романіва на регіональному рівні вперше в Україні було започатковане роздержавлення преси, обласна виконавча влада відмовилась від власного газетного видання і перейшла на укладання угод з засобами масової інформації в питаннях висвітлення діяльності органів влади.
З 2005 року Анатолій Томків працює редактором інформаційних програм обласного радіо. А. Томків автор літературного запису спогадів про Ольгу Кобилянську Ельпідефора Панчука, низки новел, які друкувались в обласній пресі, учасник і призер багатьох республіканських конкурсів у жанрі радіожурналістики, член спілки журналістів України, нагороджений почесною відзнакою Чернівецької обласної ради та обласної державної адміністрації „Буковина”.

            З 2009 року Анатолій Томків редагує газету УДАІ УМВС України в Чернівецькій області „Дорожній вісник”.
            Книга Анатолія Томківа "Хто пацив, той знає" — перший письменницький доробок автора, збірка новел і нарисів, у яких журналіст намагається передати любов до рідної йому колоритної гуцульщини, до держави Україна, громадянином якої він є.