ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Архів конференцій   >>> Сьогоднi: 26-02-2021
вiдбулася: 29 Липня 2015 р.
Тема
Чернівці крокують до Європи
В гостях:
Олексій КАСПРУК

Шановні читачі, дорогі друзі!

 

29 липня 2015 року на нашому порталі відбулася чат-конференція за участю Чернівецького міського голови Олексія КАСПРУКА.  В межах двох годин прямого віртуального спілкування з читачами порталу, мер Каспрук дав вичерпні відповіді на самі гострі запитання чернівчан.


 Нехай щастить і до нових зустрічей в майбутньому!

Переглянути »
вiдбулася: 4 Червня 2014 р.
Тема
В гостях:
Валерій ЗІНЧЕНКО

Дорогі друзі! Шановні читачі!

Раді повідомити, що ми відновлюємо традиційні чат-конференції на інформаційному порталі БукІнфо. 4 червня 2014 року з 15.00 до 17.00 години черговим гостем нашої веб-конференції стане новий начальник УМВС України в Чернівецькій області, полковник міліції Валерій ЗІНЧЕНКО. Впродовж двох годин прямого віртуального спілкування з читачами порталу, пан Зінченко готовий буде відповісти на всі ваші запитання і дати вичерпні відповіді. Так само, з цієї хвилини, ви маєте можливість заздалегідь задавати свої запитання в режимі офф-лайн. Для цього потрібно попередньо зареєструватися на нашому порталі, або використати раніше пройдену реєстрацію за своїм логіном і паролем.

Як завжди, висловлюємо до Вас, шановні друзі, велике прохання - бути коректними до нашого гостя, задавати предметні та гострі, але ввічливо поставлені запитання, не використовувати протизаконні заклики, матюки і образи. Всі запитання, які не відповідатимуть цим критеріям - будуть знищуватися.

Нехай щастить! До зустрічі!

Переглянути »
вiдбулася: 28 Лютого 2014 р. 15.00 - 17.00 год.
Тема
ЄвроМайдан увійшов глибоко у свідомість українців
В гостях:
Максим Бурбак

Дорогі друзі, шановні читачі!

Наприкінці лютого 2014 року з 15.00 по 17.00 год. під час веб-конференції на порталі БукІнфо підсумки революційного року підіб'є народний депутат України, член фракцїї ВО "Батьківщина" Максим Бурбак. Наш земляк, опозиційний депутат місяць провів у Києві, на революційному ЄвроМайдані, був у гущі всіх головних подій і тих тривожних ночей, коли влада здійснювала спробу придушити народне повстання української нації.

Про все це, а також про соціально-економічну ситуацію в місті та області, майбутні плани опозиції ви почуєте у відповідях Максима Бурбака на поставлені запитання під час інтерактивного спілкування з нашими читачами.

Отже, наприкінці лютого 2014 року, з 15.00 по 17.00 год. - веб-конференція Максима Бурбака. Точну дату ми повідомимо пізніше. Продовжуйте задавати свої запитання!

 

Свої запитання ви можете задавати прямо зараз НАТИСНУШИ ТУТ, або безпосередньо у розділі веб-конференцій. Нагадаємо, що запитання можуть задавати лише зареєстровані читачі. (У розділі ВХІД НА САЙТ/Реєстрація потрібно пройти нескладну реєстрацію, або скористатися раніше отриманим логіном і паролем)

 Чекаємо вашої активної участі у веб-конференції !

Переглянути »
вiдбулася: 29 Квiтня 2013 р.
Тема
УДАР оправдовує довіру народу
В гостях:
Роман Ванзуряк

Шановні друзі, читачі нашого порталу!

29 квітня з 15.00 по 17.00 год. на інформаційному порталі БукІнфо завершилася чергова веб-конференція, гостем якої був народний депутат України, голова Чернівецької обласної організації партії "УДАР" Віталія Кличка - Роман Ванзуряк.

Пан Роман розповів про перші кроки у своїй депутатській діяльності, проблеми, які найбільше турбують виборців на Буковині, жахливу корупцію в органах влади, зокрема, хто, як і чому незаконно отримава квартири та земельні ділянки у Чернівцях; про перешкоди у здійсненні депутатської діяльності, а також відповів на всі ваші запитання.

Відповіді ви можете прочитати нижче. До нових зустрічей! Нехай щастить!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 24 Сiчня 2013 р. 15.00-17.00 год.
Тема
Що чекати від нового КПК?
В гостях:
Прокурор Буковини Петро Коваль

Шановні друзі, відвідувачі сайту!

 

Завершилася чергова онлайн-конференція, гостем якої вдруге стане прокурор Чернівецької області Петро Андрійович Коваль.  Тема конференції: "Що чекати громадянам від нового Кримінально-Процесуального кодексу? (КПК)"

 

Прокурор Буковини відповів на всі ваші запитання, пов'язані з розслідуванням найрезонансніших кримінальних справ, правопорушеннями на минулих виборах та на інші. 

 

Дякуємо за увагу до наших веб-конференцій, закликаємо до активності і бажаємо плідної співпраці!

 

До нових зустрічей!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 17 Жовтня 2012 р.
Тема
Вірте: Правда завжди перемагає!
В гостях:
Руслан ПАНЧИШИН

Шановні панове!

 

У середу, 17 жовтня 2012 року з 15.00 по 17.00 годину на нашому порталі відбудеться чергова онлайн-конференція, учасником якої стане усунутий  депутатами від посади у 2011 році екс-міський голова міста Новодністровськ Чернівецької області, кандидат у народні депутати України по в/о №204 Руслан ПАНЧИШИН.

 

Він відповість на всі ваші запитання, що стосуються ходу нинішньої виборчої кампанії, своєї відставки з посади мара Новодністровська, і хто за цим стоїть, а також про свої шанси на депутатство у Верховній раді.

 

З цієї хвилини ви вже можете задавати свої запитання, попередньо зареєструвавшись, або скориставшись отриманими раніше на нашому порталі логіном і паролем.

 

Як завжди, закликаємо до активності і коректності в запитаннях, а також просимо бути ввічливими та з повагою, без словесних образ, віднестися до нашого гостя.

 

Дякуємо і нехай щастить!


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 28 Вересня 2012 р.
Тема
Місто, у якому нам жити
В гостях:
Віталій ТКАЧУК

Шановні друзі!

 


На нашому порталі завнршилася веб-конференція, гостем якої був кандидат у народні депутати України по мажоритарному в/о №201 (м.Чернівці), співаючий шансоньє Чернівецької обласної ради Віталій ТКАЧУК.

 

Пан Віталій відповів на усі Ваші запитання - чому він вирішив іти у велику політику, чи буде він далі співати улюблений шансон, якщо стане народним депутатом, що для нього перемога на цих виборах і чому виборцям варто віддати саме за нього свій голос.

 

Відповіді читайте нижче.


Дякуємо за інтерес до наших чат-конференцій і закликаємо до активності!

Нехай щастить!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 30 Серпня 2012 р.
Тема
"УДАР" Віталія Кличка - проукраїнська партія
В гостях:
Роман ВАНЗУРЯК

Шановні відвідувачі БукІнфо! Дорогі друзі!

 

30 серпня з 15.00 по 17.00 год. на нашому порталі відбудеться чергова веб-конференція, гостем якої стане голова Чернівецької обласної організації партії "УДАР" Віталія Кличка - Роман ВАНЗУРЯК.

 

Пан Роман відповість на всі ваші запитання, в тому числі гострі, які стосуються життєдіяльності партії, участі цієї політичної сили та її представників у мажоритарних округах Буковини під час виборів народних депутатів України восени нинішнього року.

 

З цієї хвилини ви маєте змогу вже ЗАДАВАТИ СВОЇ ЗАПИТАННЯ, попередньо зареєструвавшись на сайті, або скористатися раніше отриманим під час реєстрації логіном і паролем.

 

Закликаємо до активної участі у конференції. Залишайтеся з нами


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 1 Червня 2012 р.
Тема
ВО "Свобода" - реальна перспектива Буковини
В гостях:
Назар ГОРУК

Шановні друзі, відвідувачі порталу БукІнфо!

 

1 червня на нашому порталі відбулася веб-конференція, гостем якої був голова Чернівецької міської організації ВО "Свобода", керівник партійної фракції в облраді та керівник обласного виборчого штабу ВО "Свобода" Назарій ГОРУК.

Один із лідерів буковинської опозиції відповів за ваші запитання, пов'язані з політичною ситуацією в країні та на Буковині.

Ви маєте змогу нижче ознайомитися з відповідями пана Горука.

Дякуємо за запитання та інтерес до наших веб-конференцій. Нехай щастить і до нових зустрічей!


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 27 Березня 2012 р.
Тема
На захисті інтересів Чернівців і Буковини
В гостях:
Микола Романюк

Шановні відвідувачі БукІнфо!

 

27 березня на нашому порталі відбулася чергова веб-конференція з народним депутатом України, колишнім головою Чернівецької обласної організації Партії регіонів Миколою Прокоповичем Романюком.

 

Мова йшла про діяльність Миколи Романюка у якості народного депутата України, здобутки і прорахунки у своїй новій якості. Нардеп дав оцінку громадсько-політичним подіям на Буковині та Україні вцілому, відповість на усі ваші найгостріші запитання, зокрема, критично поставився до членства у Партії регіонів нинішнього першого заступника губернатора краю Георгія Галиця.

 

Відповіді на запитання Ви можете прочитати нижче.

Дякуємо за інтерес до наших веб-конференцій! Залишайтесь з нами!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 24 Лютого 2012 р.
Тема
Народ і влада: зближення чи віддалення?
В гостях:
Георгій ГАЛИЦЬ
Шановні відвідувачі БукІнфо!

24 лютого гостем нашого порталу під час чергової веб-конференції став перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Георгій Галиць.

Мова йшла про минуле, теперішнє і майбутнє пана Галиця, як службовця і політика. З відповідей на на запитання Ви дізнаєтеся, як доля пов'язала його з нинішнім Головою ОДА, екс-міністром з питань соціальної політики України Михайлом Папієвим, про здобутки і прорахунки діючої влади, а також про перспективи політичних сил на майбутніх парламентських виборах. Георгій Костянтинович обіцяє відповісти на всі, навіть самі гострі запитання читачів нашого порталу.


Прочитати відповіді на запитання ви можете нижче. Запрошуємо до активної співпраці, адже від рівня і гостроти ваших запитань визначатиметься якість нашої онлайн-зустрічі.


Дякуємо за інтерес до наших веб-конференцій! До нових зустрічей!

БукІнфо (с) 
Переглянути »
вiдбулася: 16 Грудня 2011 р.
Тема
Чи є у нас належний прокурорський нагляд?
В гостях:
Прокурор Буковини Петро Коваль

Шановні друзі, відвідувачі сайту!

 

16 грудня відбулася онлайн-конференція на інформаційному порталі БукІнфо, гостем якої був прокурор Чернівецької області Петро Коваль. Тема конференції: "Чи є у нас правосуддя?" а також про хід найрезонансніших кримінальних справ, які у цьому році були порушені прокурором краю (справи Бойчука, Ринжука) та інші.

З відповідями на всі запитання відвідувачів порталу БукІнфо ви можете ознайомитися нижче. 

Дякуємо за увагу до наших веб-конференцій і бажаємо плідної співпраці!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 12 Жовтня 2011 р.
Тема
Хто у Новодністровську господар?
В гостях:
Руслан ПАНЧИШИН

Шановні панове! Завершилася веб-конференція, учасником якої був міський голова міста Новодністровська Чернівецької області, член партії "Фронт Змін" Руслан ПАНЧИШИН, якому депутати міської ради 20 вересня 2011 року висловили недовіру. Про політичні мотиви, юридичні колізії, тиск на депутатів та про заяву до Президента України з проханням відправити у відставку Голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва, свої подальші кроки у боротьбі за поновлення своїх повноважень та відповіді на інші запитання - ви можете ознайомитися нижче.

Дякуємо за увагу!
До наступних зустрічей!

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 15 Червня 2011 р.
Тема
"Буковина" боротиметься за високі місця !
В гостях:
Микола КЛИМ

 Шановні наші читачі ! 15 червня гостем наших веб - конференцій був генеральний директор ФСК "Буковина" Микола Клим. 

Цього сезону чернівецька "Буковина", яка після 9 - річної перерви повернулася до першої ліги, показала добротний футбол та перемагала такі сильні команди, як "Чорноморець" (Одеса), ПФК "Олександрія", "Сталь" (Алчевськ) тощо. 

Микола Клим поділився своїми враженнями від виступів "Буковини" в сезоні - 2010/2011 та розповів про подальші плани нашого клубу.  Відповіді на свої запитання генеральному директорові ФСК "Буковина" Ви можете прочитати нижче.

До нових зустрічей! Нехай вам щастить!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 25 Лютого 2011 р.
Тема
Я завжди був за Україну!
В гостях:
Георгій МАНЧУЛЕНКО

Шановні читачі ! На нашому порталі завершилася чергова веб-конференція, учасником якої був  наш земляк, депутат Верховної Ради України трьох попередніх скликань, голова Чернівецької обласної організації партії "За Україну!" Георгій МАНЧУЛЕНКО. 

Дякуємо вам за інтерес до наших веб-конференцій і запрошуємо до активної подальшої участі. Нехай вам щастить!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 8 Лютого 2011 р. 15.00-17.00
Тема
"Калинка", без якої вже не уявляють Чернівці
В гостях:
Іван РИНЖУК

Шановні відвідувачі сайту! 8 лютого (вівторок) з 15.00 по 17.00 годину на інформаційному порталі БукІнфо – відбулась чергова веб-конференція, учасником якої став Генеральний директор МКП «Калинівський ринок» Іван РИНЖУК.

Відповіді під час живого спілкування з вами, шановні відвідувачі порталу БукІнфо, читайте ничже.

Закликаємо вас до активної участі у веб-конференції!  Дякуємо за інтерес до наших конференцій.

Переглянути »
вiдбулася: 29 Жовтня 2010 р.
Тема
"Фронт Змін" йде за перемогою на місцевих виборах
В гостях:
Максим БУРБАК та Олексій КАСПРУК

Шановні відвідувачі сайту! На нашому порталі завершилася веб-конференція, гостями якоїбули  лідери буковинських "фронтовиків": керівник обласної організації партії "Фронт Змін" Максим БУРБАК та голова обласної громадської організації "ФЗ" Олексій КАСПРУК. 

Тема веб-конференції: "Фронт Змін" йде за перемогою на місцевих виборах.

Дякуємо за участь у наших веб-конференціях і закликаємо до подальшої активної співпраці.Нехай Вам щастить і до нових зустрічей !


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 28 Жовтня 2010 р.
Тема
ВО "Свобода" готова захищати українців у радах
В гостях:
Назар ГОРУК

Шановні відвідувачі сайту! На нашому порталі завершилася веб-конференція, гостем якої був керівник Чернівецького обласного виборчого штабу ВО "Свобода", лідер Чернівецької міської організації цієї партії Назар ГОРУК.

Тема веб-конференції: ВО "Свобода" готова захищати українців у місцевих радах.

Дякуємо за участь у наших веб-конференціях і закликаємо до подальшої активної співпраці. 

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 22 Жовтня 2010 р.
Тема
Партія "За права людини" має велику перспективу
В гостях:
Елізавета ПУШКО-ЦИБУЛЯК

Шановні відвідувачі сайту! На нашому порталі завершилася веб-конференція, гостем якої була екс-заступник губернатора Буковини, голова Кіцманської РДА, керівник обласної організації партії "За права людини" Елізавета Пушко-Цибуляк.

Відповіді на  питання ви можете прочитати нижче. Дякуємо за участь у наших веб-конференціях і закликаємо до подальшої активної співпраці.

Нехай щастить! До нових зустрічей!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 30 Вересня 2010 р. 15.00-17.00
Тема
Шанси регіоналів на місцевих виборах
В гостях:
Микола РОМАНЮК

Шановні друзі, відвідувачі БукІнфо! На нашому інформаційному порталі завершилася веб-конференція, гостем якої вдруге був народний депутат України, а до цього - голова Чернівецької обласної організації Партії регіонів, - Микола РОМАНЮК.

Відповіді на ваші запитання читайте нижче на нашому порталі. Нехай щастить! До нових зустрічей !!!

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 22 Вересня 2010 р.
Тема
Влада і виборчий процес: що нас чекає?
В гостях:
Михайло ПАПІЄВ

Шановні відвідувачі сайту! У середу, 22 вересня 2010 року на інформаційному порталі БукІнфо відбулася чергова веб-конференція, гостем якої став діючий голова Чернівецької обласної адміністрації, керівник обласного осередку Партії Регіонів Михайло Папієв.

Дякуємо за увагу до наших веб-конференцій! До нових зустрічей!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 29 Липня 2010 р.
Тема
«Фронт Змін» не допустить наруги над правом вибору
В гостях:
Георгій ПРИДІЙ

Шановні відвідувачі БукІнфо! На нашому порталі завершилася веб-конференція, гостем якої був член політради Чернівецької територіальної організації «Фронт Змін», окружний керівник партії у Новоселицькому, Герцаївському та Глибоцькому районах Георгій ПРИДІЙ.

Чи може Фронт Змін перемогти Партію Регіонів у румуномовних районах Буковини? Які шанси у партії Арсенія Яценюка на місцевих виборах у рідному регіоні? Як влада новим законом обдурює виборців? На ці та інші запитання наш гість дасть відповіді під час веб-конференції.

Дякуємо за участь і увагу. До нових зустрічей!


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 29 Квiтня 2010 р.
Тема
"Буковина" в першій лізі !
В гостях:
Президент ФСК "Буковина" Василь ОРЛЕЦЬКИЙ

 Шановні відвідувачі БукІнфо ! 29 квітня на запитання наших читачів відповів новий президент ФСК «Буковина» Василь Орлецький.

Уболівальники буковинського клубу мали змогу з перших вуст дізнатися про останні події з табору команди. Зокрема, Василь Григорович оцінив шанси «Буковини» на підвищення в класі та розповів про життя головної футбольної команди краю.

 Дякуємо за інтерес до наших веб-конференцій !

Переглянути »
вiдбулася: 8 Квiтня 2010 р.
Тема
Я не боюсь знімати "маски" з влади і політиків
В гостях:
Борис БАГЛЕЙ

Шановні відвідувачі БукІнфо! Починаючи з квітня, на нашому порталі розпочинається новий цикл веб-конференцій з відомими політичними та громадсько-культурними діячами Буковини та України.

8 квітня гостем БукІнфо був екс-заступник губернатора Буковини, заступник голови обласної організації партії «Наша Україна» – Борис Баглей. Відповіді на запитання читачів БукІнфо читайте нижче.

Бажаємо успіхів і до нових зустрічей!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 15 Сiчня 2010 р.
Тема
Тягнибок зробить Україну сильною і процвітаючою
В гостях:
Віталій МЕЛЬНИЧУК

Шановні відвідувачі БукІнфо! На нашому порталі завершилася чергова веб-конференція, гостем якої був - голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", керівник обласного виборчого штабу кандидата у президенти України Олега Тягнибока – Віталій Мельничук.

Дякуємо за інтерес до наших веб-конференцій. Нехай щастить! До нових зустрічей!

Переглянути »
вiдбулася: 12 Сiчня 2010 р.
Тема
Янукович стане президентом усієї України
В гостях:
Микола РОМАНЮК

Шановні відвідувачі БукІнфо! УВАГА! На нашому порталі завершилась веб-конференція, гість якої - голова Чернівецької обласної організації Партії регіонів, керівник обласного виборчого штабу кандидата у президенти України Віктора Януковича – Микола Прокопович Романюк.

Чи є шанси у Януковича виграти вибори у першому турі? Хто, у випадку перемоги лідера ПР на виборах, стане губернатором Буковини і займе ключові посади в області? Чи трапляються провокації і чи застосовуються брудні технології проти Віктора Януковича на території Буковини? Чи справді БЮТ оприлюднив фальшивку щодо так званої «таємної угоди» між Януковичем і Ющенком? На ці та багато інших запитань дасть відповідь Микола Романюк.

Дякуємо за інтерес до наших веб-конференцій. Нехай щастить!

 


БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 23 Грудня 2009 р.
Тема
Анатолій Гриценко: Ворог "їхньої" держави
В гостях:
Микола МАЛЯРЧУК

Шановні відвідувачі! На нашому порталі завершилася web-конференція з Миколою Малярчуком - керівником Чернівецького обласного виборчого штабу кандидата у Президенти України Анатолія Гриценка. Назва конференції – «Анатолій Гриценко: Ворог "їхньої" держави».

Загалом було прийнято 61 запитання, на які ви отримаєте повні та вичерпні відповіді від пана Малярчука. Адреса виборчого штабу А.Гриценка: м.Чернівці, вул.Нікітіна 2, тел. 523745, 0503380170, 0506476833, e-mail [email protected]


Дякуємо за увагу! До нових зустрічей на порталі. Нехай щастить!
БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 11 Грудня 2009 р.
Тема
Партія "Фронт Змін": на вибори йдемо за перемогою
В гостях:
Максим БУРБАК

Шановні відвідувачі БукІнфо! На нашому порталі завершилася веб-конференція голови Чернівецької обласної організації політичної партії «ФРОНТ ЗМІН» Максима БУРБАКА

Дякуємо за активну участь у веб-конференції!БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 18 Листопада 2009 р.
Тема
Чи можуть місцеві громади ефективно впливати на владу?
В гостях:
Франц Федорович

Шановні буковинці! На порталі БукІнфо завершилася Web-конференція, учасником якої був голова постійної та тимчасових комісій Чернівецької обласної ради, член депутатської фракції Партії регіонів, відомий в області меценат та благодійник Франц Федорович. Он-лайн тривав дві години, задано майже 70 запитань. Тема Web-конференції: «Чи можуть місцеві громади ефективно впливати на владу?»

Дякуємо всім нормальним людям, хто виявив інтерес до нашої веб-конференції. До наступних зустрічей! Нехай щастить!

Переглянути »
вiдбулася: 4 Листопада 2009 р.
Тема
Епідемія нетипового грипу на Буковині: що нам загрожує? Правда і чутки
В гостях:
Олександр Світличний та Ігор Шкробанець

Шановні відвідувачі порталу БукІнфо! На нашому Інтернет-ресурсі завершилася web-конференція з начальником обласного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Ігорем Шкробанцем та головним санітарним лікарем Буковини Олесандром Світличним.

Тема: епідемія нетипових форм грипу в тому числі "свинячого" в Україні та в Чернівецькій області зокрема.  Керівник облздоровуправління та головний санітарний лікар краю впродовж трьох годин (!) з перервами і оперативними відлученнями мужньо відповідали на всі ваші запитання.

До нових зустрічей! Нехай щастить!

 

БукІнфо (с)

Переглянути »
вiдбулася: 10 Вересня 2009 р.
Тема
Діяльність міськорганізації "Нашої України": перезавантаження
В гостях:
Василь Максимюк

Шановні відвідувачі БукІнфо!

У четвер, 10 вересня, на нашому порталі відбулася чергова веб-конференція, гостем якої  був голова Чернівецької міської організації політичної партії "Наша Україна", керівник франції НУ у Чернівецькій міській раді Василь Максимюк.

Чому знову визріли зміни до Конституції України, які пропонує Президент В.Ющенко? Як себе почувають чернівецькі "нашоукраїнці" напередодні насичених виборчих кампаній у 2010-2011 роках? Чому не все вдалося зробити для виборців другій за чисельністю фракції" у міській раді, і які на цьому шляху стоять перешкоди? Чи немає розколу в міській організації партії після нашумілого "листа-недовіри" начальника обласного управління економіки ОДА Ігоря Сідляра на адресу Володимира Куліша і Віктора Павлюка?

На ці та безліч інших запитань Василь Максимюк погодився відповісти на нашому порталі в "он-лайн" режимі.

Шановні друзі! Свої запитання ви вже можете прочитати тут. Щиро дякуємо за увагу до наших веб-конференцій!

Переглянути »
вiдбулася: 7 Серпня 2009 р.
Тема
Свої амбіції готовий обмежити посадою мера
В гостях:
Василь Забродський

Шановні друзі та відвідувачі сайту ! УВАГА! На нашому сайті завершилася web-конференція за участю одіозного місцевого політика, депутата Чернівецької міської ради, екс-голови обласної організації СДПУ(о), харизматичного президента місцевого медіа-холдингу (телекомпанія ТВА, радіо СІТІ-ФМ, порталу www.citi.cv.ua та газети СІТІ-Інфо) Василя Забродського.

Василь Забродський, який переконаний, що рано чи пізно стане мером Чернівців, вирішив відверто поспілкуватися із відвідувачами БукІнфо і відповісти на самі незручні запитання, які, ймовірно, він ніколи не почує від своїх підлеглих.

 Щиро дякуємо за інтерес до наших web-конференцій.

Переглянути »
вiдбулася: 16 Липня 2009 р.
Тема
За що воює «Фронт Змін» на Буковині?
В гостях:
Олексій Каспрук

Шановні відвідувачі сайту!

На порталі БукІнфо завершилася веб-конференція лідера громадської ініціативи Арсенія Яценюка «Фронт Змін» у Чернівецькій області Олексія Каспрука. Відповіді практично на всі запитання ви можете прочитати тут.

Дякуємо за інтерес до нашої веб-конференції. Бажаємо успіху!

Переглянути »
вiдбулася: 26 Червня 2009 р.
Тема
Які інтереси у міністра екології Філіпчука на Буковині?
В гостях:
Василь Дутчак

Шановні відвідувачі сайту!

Історія з багаторазовим звільненням з посади начальника Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області, нинішнього депутата міської ради Василя Дутчака міністром екології, екс-буковинцем Георгієм Філіпчуком триває понад півтора року. Незаконність звільнення В. Дутчака щоразу доводили суди різних інстанцій, поновлюючи його на роботі.

Незважаючи на це, міністр, який неоднозначно зарекомендував себе на Буковині, ще будучи головою Чернівецької облдержадміністрації, інспірує нові приводи для звільнення неугодного для себе керівника, який, в свою чергу, каже, що не дасть «дерибанити природні багатства області». Черговий наказ про звільнення п.Дутчака команда з семи представників міністерства екології привезла до Чернівців 12 червня.

ПРО ЦЕ ВСЕ ви дізнаєтеся з відповідей чергової веб-конференції на сайті БукІнфо з екс-начальником екологічної інспекції Чернівецької області Василем Дутчаком, яка відбулася в он-лайні 26 червня.


Дякуємо за інтерес до нашої веб-конференції. Успіхів!

Переглянути »
вiдбулася: 16 Червня 2009 р.
Тема
Чи є перспективи у чернівецької "Буковини" ?
В гостях:
Василь Федорюк

 Шановні відвідувачі сайту ! Завершилася першість України з футболу серед команд другої ліги. У шанувальників чернівецької "Буковини" накопичилося багато запитань до керівництва футбольного клубу. 16 червня завершилася майже двогодинна веб - конференція з президентом "Буковини" Василем Федорюком. Шанувальники "Буковини" мали змогу почути аналіз виступів чернівецької команди в першості України, а також дізнатися про перспективи клубу в новому сезоні.

Також свої запитання уболівальники ставили і головному тренерові ФСК "Буковина" Миколі Трубачову, який замінив на відповідальній посаді Віктора Мглинця.

Дякуємо за увагу до нашої веб - конференції

Переглянути »
вiдбулася: 4 Червня 2009 р.
Тема
Блок Національних сил Буковини - реальна сила чи політичний міф?
В гостях:
Петро Кобевко

УВАГА!!! Шановні відвідувачі! 4 червня відбулася перша в історії нашого ресурсу веб-конференція. З вами спілкувався Петро КОБЕВКО – заслужений журналіст України, шеф-редактор газети «Час», депутат Чернівецької обласної ради (фракція НСНУ), член Ради Блоку Національних сил Буковини.

Дякуємо за увагу та інтерес до конференції. До нових зустрічей!

Переглянути »